Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Norveç - Türkiye: Muhtemel 11'ler

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,939
63,909
113
1616837519679.png

A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri G Grubu ikinci maçında bugün İspanya'da Norveç ile karşı karşıya gelecek.

Malaga şehrindeki La Rosaleda Stadı'nda oynanacak mücadele TSİ 20.00'de başlayacak ve TRT 1'den naklen yayımlanacak.

Oslo'daki Ullevaal Stadı'ndaki oynanması planlanan karşılaşma, salgın kaynaklı seyahat kısıtlamaları sebebiyle İspanya'nın Malaga kentine alınmıştı.

Müsabakada, İspanya Futbol Federasyonundan hakem Alejandro Hernandez düdük çalacak. Hernadez'in yardımcılıklarını aynı ülkeden Teodoro Sobrino ve Raul Cabanero yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Jose Luis Munuera olacak.

Ay-yıldızlı ekip grubun ilk maçında İstanbul'da Hollanda'yı 4-2 yenerken, Norveç de Cebelitarık'ı 3-0 mağlup etmişti.

Grubun diğer maçlarında ise Hollanda-Letonya ve Karadağ-Cebelitarık karşı karşıya gelecek.

Muhtemel 11'ler

Milli Takım'da sakatlıkları bulunan Merih Demiral ile Zeki Çelik bu maçın kafilesinde yer almadılar. Bir diğer savunma oyuncusu Ozan Kabak rahatsızlığı nedeniyle son antrenmana çıkamadı.

Norveç'te sakatlığı düzelen Martin Ödegaard'ın görev alması bekleniyor.

Norveç: Jarstein, Svensson, Ajer, Strandberg, Meling, Thorsby, Midtsjo, Ödegaard (Thorstvedt), Sörloth, Hauge, Haaland

Türkiye: Uğurcan Çakır, Mert Müldür, Ozan Kabak (Kaan Ayhan), Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Hakan Çalhanoğlu, Yusuf Yazıcı, Kenan Karaman, Burak Yılmaz

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
burak yılmaz gol atar denemeyi düşünüyorum

Helboy72

Hamurun bayatı da delikanlının aklını alır aklını.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
205
65
28
Holigan özel oran açmıştı burak için bi bak istersen. Türkiye alamaz

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
aynen gördüm bende ama holigandan para alamadık iptal etti diyenler olmuştu o yüzden biraz şüpelendim

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
türkie hollandada maçı gibi oynarsa alır defans güzelde ataklarmızda vardj baya

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
adamlar biliyor işi bende baktımda şaşırdım ulan haaland nasıl atmaz diye

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
ama şmdi bzdede uğurcan var haaland ayağını denk alsın ona göre ayrıca italyandan daha güçlü savunma var

nedim78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
274
112
43
alamıyacaksa da bari yenilsin en azından sen kazan dost futbol bize sadece iddada para kazndırıyor

Helboy72

Hamurun bayatı da delikanlının aklını alır aklını.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
205
65
28
Milli takımin yeri ayrı 😂