Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Novasky - Beşiktaş

Kupon Miktarı
13980
Kupon Oranı
1.68

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Biraz bencıllık var bu lugona gol bulabılen takım at 2 rolentıye al kontradan 3 le dagılıcak zaten
Aynen öyle dayım dep zaten kirilgan takım 2 bul zaten cokecek e kendi evindesin zincirleme gibi 3 4 gelicek boşa kendimizi evimizde strese sokuyoruz ya vallahi billahi 13 sutumuz var 1 gol nedir ya

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
Biraz bencıllık var bu lugona gol bulabılen takım at 2 rolentıye al kontradan 3 le dagılıcak zaten
aynen öylede gözlerim kanadı dost bi top rafaya gelince hareket oluyor ulan rashica da bi yerden vurma var varya adam hiç tavana asmalık şut atmıyor semih topla acayip çok oynuyor pozisyon eziyor tamam iyisinde eter gari 2 yap bitsin ulan yoruldular ne için yoruldukları belli değil

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Semihle rafa yer değiştirsin ya semih dümdüz gidiyor sağ solunu görmeden

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
Sorma panik yapıyor top ayağına gelince az sakin kalsa iş gorucek hiç bakmıyor sağda solda kim var
Aynen işte bide çizgiye hiç inemiyor ulan kanat oynuyorsun bi git çizgiye in topu alıyor 3 kişinin arasına giriyor ulan o aradan çıksan burda ne işi var

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Maç 2-0 olsa bol gol olrdudep riskleri alıcaktı
Ya bahsini gecdim yemin ederim şu maçı bjk surdan luganoya verirse varya ben utanırım ya yemin ederim ya 1 sıfır skorlar sakat kanka herzamanda korkmusumdur

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Aynen işte bide çizgiye hiç inemiyor ulan kanat oynuyorsun bi git çizgiye in topu alıyor 3 kişinin arasına giriyor ulan o aradan çıksan burda ne işi var
Çok şey yapmak istiyor iyi niyetli tamam ama futbol gerçek bir oyun en ufak hata kabul etmez telafisi olmaz sen sana düşeni yap semih senden kimse 10 kat fazlasını beklmuyor öyle degilmi kanka

JoeQuanqa

Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,367
13,574
113
Çok şey yapmak istiyor iyi niyetli tamam ama futbol gerçek bir oyun en ufak hata kabul etmez telafisi olmaz sen sana düşeni yap semih senden kimse 10 kat fazlasını beklmuyor öyle degilmi kanka
Aynen öyle yazık oldu gerçekten keyifli maçtı tam şeylik aha şimdi gol olcak aha geliyo aha geldi diye diye maç bitti

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113
Harbi yazik oldu senin kupona saglik olsun
Vallaha üstadım dakka 7 1 oldu rahatım tamam dedim e bide okadar şut vs ataklar var kaçanlar var bari atak şut olmasaydida öyle yatsaydi kupon gam yemezdimvallaha

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,275
8,955
113