Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Novasky / NOVA - ROLL

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Şimdi kime parmak Attıyı gecelım Beyler konu amacını asmasın

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,035
7,537
113
Öte ağla banlayan admin sizin yazdıklarınızı da görür 😉
Ben 1 kere bile ban yemedim 6 senede,ayrıca tek hesap bu . Üslubu bozulan sensin . Ebenin kimliğini hazırla zira böyle böyle edersen EBENİN bilgileriyle tekrar üye olmak zorunda kalabilirsin

Balporsugu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,893
2,168
113
Ben 1 kere bile ban yemedim 6 senede,ayrıca tek hesap bu . Üslubu bozulan sensin . Ebenin kimliğini hazırla zira böyle böyle edersen EBENİN bilgileriyle tekrar üye olmak zorunda kalabilirsin
Ben hiç kimseye üslubumu bozmadim bozanlar belli
Haddini aşan da sensin sana kimse bişey demeden olaylara zıplayan da sensin sonra oturup ağlayan da sensin nasu olck?

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,035
7,537
113
Ben hiç kimseye üslubumu bozmadim bozanlar belli
Haddini aşan da sensin sana kimse bişey demeden olaylara zıplayan da sensin sonra oturup ağlayan da sensin nasu olck?
Millete salça olup rehin alan kim ben miyim. Daha çok zıplamayı değil zıplatmayı seviyorum . Neyse sen dediğim gibi yeni kimlik ayarla lazım olur 1 2 güne . Haddimi bildirecek adam da daha anasının karnından doğmadı.

Balporsugu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,893
2,168
113
Millete salça olup rehin alan kim ben miyim. Daha çok zıplamayı değil zıplatmayı seviyorum . Neyse sen dediğim gibi yeni kimlik ayarla lazım olur 1 2 güne . Haddimi bildirecek adam da daha anasının karnından doğmadı.
Biz @Fterim1905 ile sakaliyoruz kendi aramjzda bundan bu arkadaş şikayetci değil ise size laf dusermi
boş laf yapıp zıplayan sizsiniz
Sen ağlamayı iyi biliyorsun ötede ağla

Balporsugu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,893
2,168
113
Ben rehin almam kimseyi kardeş beni alıntı ypmayin uyardikca saçma sapan yaziyolar sinir bozuyolar