Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet O Karşınızda Olsaydı

benoktaydmo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
228
212
43
2 dakika bırakalım kumarı dostlar sonra yine devam ederiz zaten hayatımız bu. O şuan karşınızda olsaydı ona ne söylemek isterdiniz, bakalım neler saklıyoruz içimizde.

kazanova1989

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
260
147
43
Yokluğunda çok değiştim derdim. Öyle değiştim ki ben bile kendimi taniyamiyorum

Yusem42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,250
727
113
"O" diyince aklınıza gelen ilk kişi ağzınıza 💩 kişidir malesef :(

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,168
2,249
113
  • ortak kasayı niye piç ettin derdim..

Son düzenleme:

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,593
5,761
113
Yaklaşık 2 ay once söyledim söylemem gerekeni ve o olmadığından beri hayatımda hiç iyi bişey olmadı bazı ilişkiler ne yazıkki olmuyor tıkanıyor hep Bi yerde ne kadar karşılıklı birbirini sevsende olmuyor olmuyor olmuyor

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
herkes şair maşallah fazla duygusal olmayın bu kadar mabaddan bıçağı yersiniz ne o'su bu'su hala bitmedi mi bu bomboş romantik tayfa henüz. 2010 da falan kaldı zannediyordum ben bunlar. bu hayatta tek başınasınız o yüzden takmayın bu kadar kosova romanya maçına kırmızı kart penaltı bahsi alıp keyfinize bakın

redkit07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,102
429
83
Ah kardeşim bu benim gizli kutum bir avmde tanıştık o çalışıyordu aynı semtte oturuyoruz her şey çok güzel gidiyordu rüya gibiydi sonra bir anda eski sevgilisine dönmeyi seçti biz tanıştığımızda yeni ayrılmışlardı zordu ama cesaret edemedi aynı mahallede oturuyoruz halen hikayelerimi izler beğenir bende geceleri yazıp yazıp o uyurken siliyorum her gece aynı hikaye 1 ay oldu ve geçmiyo hayatımda ilk ciddi hissimdi 27 yaşındayım ilkinin bu olması çok üzdü unutamıyoruz

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
dost millet soğudu artık o işlerden eskiden şiiirler yazıp berduş olan tayfa şimdi kızlarla uğraşmaktansa ona harcayacağım parayı arsenale basarım daha iyi düşüncesiyle hareket ediyor

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,991
2,761
113
Ah kardeşim bu benim gizli kutum bir avmde tanıştık o çalışıyordu aynı semtte oturuyoruz her şey çok güzel gidiyordu rüya gibiydi sonra bir anda eski sevgilisine dönmeyi seçti biz tanıştığımızda yeni ayrılmışlardı zordu ama cesaret edemedi aynı mahallede oturuyoruz halen hikayelerimi izler beğenir bende geceleri yazıp yazıp o uyurken siliyorum her gece aynı hikaye 1 ay oldu ve geçmiyo hayatımda ilk ciddi hissimdi 27 yaşındayım ilkinin bu olması çok üzdü unutamıyoruz
İlk aşklar unutulmaz dost ben hala unutmadım valla umarım bir gün unutturan biri çıkar karşımıza

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,046
44,104
113
Gel Beraber Bet yukseltelım Derdim

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
O kim . Yaş olmuş 40. Kumarın içinden çıkamadım. O dediğin şöyle 50 milyon ise ve karşıma çıkarsa bu yaştan sonra mı geldin diye önce söver sonra yatırım hesapları yapardım. Aşk sevgi vss karın doyurmaz. Yanlış anlamayın bana çocukluk geliyor o işlerrr

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
433
63
Şuan karşıma çıkmasını beklediğim tek şey
H. Kralice - Sl Liberec 2 maçında ilk yarı bir gol.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,532
1,714
113
bi kere daha sulu kofte yapak mı

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,707
10,331
113
2 dakika bırakalım kumarı dostlar sonra yine devam ederiz zaten hayatımız bu. O şuan karşınızda olsaydı ona ne söylemek isterdiniz, bakalım neler saklıyoruz içimizde.
O kim ben kimim sen kimsin