Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet O Karşınızda Olsaydı

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,905
6,705
113
Valla dünya gözüyle son bir kez hesaplaşmak isterdim açıkçası, güzel günlerdi ama geride kaldı .

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,198
1,648
113
Sen boş koy ona bunada bunlar tatava bonus varmı ondan haber et

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
733
633
93
2 dakika bırakalım kumarı dostlar sonra yine devam ederiz zaten hayatımız bu. O şuan karşınızda olsaydı ona ne söylemek isterdiniz, bakalım neler saklıyoruz içimizde.
dost 5 6 aylık bi ilişkim var valla ogrendigim tek şey hayatta her zaman ümitsizlige kapıldıgında güzel şeyler olmaya başlıyor umudunu kesmemek yeter herkes elbet bir gün mutlu olur

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
830
287
63
Bir 500 verde sans bonusu oynayalim derdim ne dicem baska

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
dost 5 6 aylık bi ilişkim var valla ogrendigim tek şey hayatta her zaman ümitsizlige kapıldıgında güzel şeyler olmaya başlıyor umudunu kesmemek yeter herkes elbet bir gün mutlu olur
Ben seni seneye gorucem

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
2 dakika bırakalım kumarı dostlar sonra yine devam ederiz zaten hayatımız bu. O şuan karşınızda olsaydı ona ne söylemek isterdiniz, bakalım neler saklıyoruz içimizde.
Hiç bir şey demeden bir tokat fazlası da gereksiz

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
Zaten onu unutmak için başlamadık mi kumara

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
6 senemizi verdik hayatımız dkildi umarım kaderlerimiz benzemez yolun başındasın mutluluklar

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
733
633
93
Sacmalama dost bir tane ümidi kalmış kumarbaz var mı etrafta hepsinin hayatı kaymış öyle olsa hepsi düzelir
Negatif olan Negatifi çağırır
valla enişte daha yaşım 19 3 yıldır oynuyorum kumarı suana kadar cok buyuk paralarla oynamadım zararımda yok ama kendımı ıdare edıyorum sende dediginde haklısın tabiki ama kumarbaz olmadıgım ıcın farklı oluyo dusuncelerımız herkesin dertleri kaldırabilme kapasitesi farklı tabiki

redbull0707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
616
379
63
Yaş 33 o dediğin kişi ınanki bilmiyorum ama elbet çıkar karşıma o zaman bende derim neden şimdi neden çok geç kaldın

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,439
9,103
113
Hacihusrevin cigarasi bok derdim