Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet O Nasıl Ofsayt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,409
1,483
113
Kol pozisyonuna penaltı vermediğine çok şaşırdım fakat ofsaytın sencesi bencesi diye birşeyi yok yani yoruma açık değil. Yarı otomatik ofsayt teknolojisi veriyor son kararı. Kaldı ki nasıl ofsayt diye şaşılacak bir pozisyon da değil. Milimlik bir pozisyona neden buna nasıl ofsayt çalar diye net bir yargıyla yaklaşılıyor ki

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
878
93
Gs'li olmayan yazmayabilir. Bir acınız var ki yok ofsaytımsı yok kopenhagı yenmek kim gs kim falan. Aga bizim hedefimiz Türk olmayan takımları yenmek unuttunuz mu ?

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,728
3,518
113
Gs'li olmayan yazmayabilir. Bir acınız var ki yok ofsaytımsı yok kopenhagı yenmek kim gs kim falan. Aga bizim hedefimiz Türk olmayan takımları yenmek unuttunuz mu ?
Objektif olun abicim.. Adamlar icat etmiş bulmuş.. Bizimkiler gibi ofsaytimsi dememiş.. Acınız var ki diyorsunuz lakin Beşiktaş Lyon maçının sabahındaki twiti atmama gerek varmı? Herşeyi geçtim İngiltere de yenmişsin tarihin en berbat unitedını bulmuşken elinden kaçırıp elindeki şansı kaçırırsan maç sonu ofsaytı faulu bilmem neyi tartışmak boşa..Objektif olun Kopenhang dün bir pozisyon kaçırdı atsa Herşey bitmişti.. Ki Kopenhang bu oyunlu Galatasarayı yener.

pofenk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
275
158
43
Alışmış bunlar ofsaytımsılara normaldir 😂

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
878
93
Objektif olun abicim.. Adamlar icat etmiş bulmuş.. Bizimkiler gibi ofsaytimsi dememiş.. Acınız var ki diyorsunuz lakin Beşiktaş Lyon maçının sabahındaki twiti atmama gerek varmı? Herşeyi geçtim İngiltere de yenmişsin tarihin en berbat unitedını bulmuşken elinden kaçırıp elindeki şansı kaçırırsan maç sonu ofsaytı faulu bilmem neyi tartışmak boşa..Objektif olun Kopenhang dün bir pozisyon kaçırdı atsa Herşey bitmişti.. Ki Kopenhang bu oyunlu Galatasarayı yener.
Ya sen voleybola falan yönel bence. Bayern'e karşı dün kopenhagın oynadığı topun mislisini oynadık Almanya da. Neymiş bu futbolla yenermiş. Gs nin oynadığı futboldan haberin yok herhalde.

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
çizgi savunma oyuncusunun omzunun bittiği yerden çekilmiş. halbuki forma kolunun bittiği yere kadar elle oynama sayılmıyor, yani bence forma kolunun sonundan çekilmeliydi çizgi(10-15 cm daha sağdan). bu durumda da ofsayt olmamış olurdu.
bu aşamalarda ne yazık ki bu tip gel gitli kararlar büyük takımların lehine kullanılıyor. şampiyonlar ligi marka değeri vs ne derseniz artık. tersi olsaydı yani golü manu atsaydı gol verileceğini düşünüyorum.

1701348482993.png

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,281
1,070
113
Bayern kopenhag macında son dakika kopenhag aleyhine penaltı oluyor sonra ne oluyorsa penaltı iptal ediliyor. Bayernin hedefi olsaydı o penaltı iptal edilirdi diyebelecek kimse yoktur
Tabii ki komple teorileri ile yaşanmaz ama bizden başka herkesin iyi niyetli olduğunu sanmak bir eziklik psikoljisidir

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Cevap yazacaktım da baktım GS liden çok rakip takım taraftarı var ağlama duvarına dönmüş burası gerek duymadım. GS gereken cevabı veriyor zaten :)

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
çizgi savunma oyuncusunun omzunun bittiği yerden çekilmiş. halbuki forma kolunun bittiği yere kadar elle oynama sayılmıyor, yani bence forma kolunun sonundan çekilmeliydi çizgi(10-15 cm daha sağdan). bu durumda da ofsayt olmamış olurdu.
bu aşamalarda ne yazık ki bu tip gel gitli kararlar büyük takımların lehine kullanılıyor. şampiyonlar ligi marka değeri vs ne derseniz artık. tersi olsaydı yani golü manu atsaydı gol verileceğini düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 429702
Ağzına sağlık, GS yi çatır çatır doğradılar 2 maçta da. Bayern maçında da dünya gördü nasıl penaltıyı veremediğini. Ofsayt olan golü verdiklerini.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,281
1,070
113
Cevap yazacaktım da baktım GS liden çok rakip takım taraftarı var ağlama duvarına dönmüş burası gerek duymadım. GS gereken cevabı veriyor zaten :)
Siz zaten rumsunuz, sevinin.
El nasıl ofsaytı bozmuyor anlamıyorum
Defans oyuncusunu eliyle kendi kalesine gol atsa akan hucumda gol verilmiyor mu?

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Bu pozisyon ofsaytta hakem ama ince ince Galatasarayi doğradı Bruno Fernandes çift sarıdan atılması lazımdi umarım Kopenhag maçında yener çıkarız yoksa çok yazık olacak

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,492
4,786
113
Abi tamam tr liginde anladık ucl de ki sisteme bari karşı gelmeyin sistemi bile tartışıyorlar net ofsayt işte yada ofsaytımsı

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bu pozisyon ofsaytta hakem ama ince ince Galatasarayi doğradı Bruno Fernandes çift sarıdan atılması lazımdi umarım Kopenhag maçında yener çıkarız yoksa çok yazık olacak
Gidin önce Abubakarın maaşını ödeyin la adam 2 ay sonraki maaşını bahane gösterip forma giymiyor o çok övdüğünüz Abu. Icardi çıkıp iğneyle oynuyor. Size ne oluyor anlamadım hadi fb liler neyse onların da havası sönecek yakında da siz gidin 5. olursanız dua edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...