Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet offshore hesabı

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Merhaba arkadaşlar
offshore hesabı nasıl açabilirim bu konu hakkında bilgisi tercubesi olan buraya yazarsa sevinirim

tiestocu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,244
255
83
Offshore şirket kurulumu hizmeti veren firmalar bulman gerek

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Para trasfer edilicek o yüzden hesap açtırmam gerek
Yaw arkadaş yanlış anlamada herhangi bir hesaba para transfer edebilirsin neden offshore istiyorsun onu merak ediyorum ben. Offshore zor birşey değilde uğraşırsın yalandan birde para ne kadar meblağ nedir açarsın hesabı yüklü transfer gelir çekerken sen gel bi gerçekmisin deseler Cayman adalarına mı gideceksin :)

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Yaw arkadaş yanlış anlamada herhangi bir hesaba para transfer edebilirsin neden offshore istiyorsun onu merak ediyorum ben. Offshore zor birşey değilde uğraşırsın yalandan birde para ne kadar meblağ nedir açarsın hesabı yüklü transfer gelir çekerken sen gel bi gerçekmisin deseler Cayman adalarına mı gideceksin :)
Yuksek meblağ

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Offshore şirket kurulumu hizmeti veren firmalar bulman gerek
Şirketegerek yok şahısta açar offshore dediğin bi bok değilki yabancı ülkede hesap açıyorsun vergi cennetlerine genelde offshore diyorlarb onlarda genelde cayman,man vb. gibi ada ülkeleri olduğu için offshore deniyor uzakdeniz veya deniz ötesi gibi birmanada

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Ya yanlış anlamada bu bir internet meselesiyse dolandırılıyor olabilirsin dikkat et. Offshore hesabın bir esprisi yok neden özellikle offshore yani bu iş bana pek sağlam gelmedi :)
Sana özelden yazicam neden olduğunu ondan sonra konusuruz

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Genel bi bilgi vereyim ama senin iş bana biraz manasız geldi. En kolay yöntem git çalıştığın bankaya offshore hesap açmak istiyorum de. Türkbankaların hepsinin offshore şirketleri var en pratik yol o olur zaten banka referansı filan lazım vardır çalıştıkları offshore banka. Ayrıca yüklü miktar ise Türkbanka üzerinden gitmezsen çekerken ID kontolü isteyebilirler ki o da öyle olmuyor sen inmisin cinmisin gel bi görelim derler biranda kendiniz mozambik in bilmemne adasına gitmek zorunda bulabilirsin. Haa offshore açıp oradan buraya transfer ediyorsan zaten niye offshore açıyorsun ? Offshore un bütün esprisi vergidir başka bir cacık yok. Yani öyle alengirli internet üzerinden bir iş çeviriyorsan ve sanada bu parayı göndermemiz için offshore hesaplazım filan diyorlarsa onuda yeme yok öyle bir dünya