Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Oleybet 20 Freebet veya 20 FreeSpin Yatırımsız

besteaktass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
754
281
63
Arkadaslar birde bisey sorucam benim daha once vergiden dolayi banka hesabimda e haciz vardi simdi vergi dairesi kaldirmis bu hacizi ama cekim talebi verdigim bankada takibe dusmus borcum var sordum hesabimda bloke yokmus ama hukuki takip var dediler simdi bu gelen paraya el koyabilirlermi bilen biri cevap verebilirmi

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,239
2,238
113
Arkadaslar birde bisey sorucam benim daha once vergiden dolayi banka hesabimda e haciz vardi simdi vergi dairesi kaldirmis bu hacizi ama cekim talebi verdigim bankada takibe dusmus borcum var sordum hesabimda bloke yokmus ama hukuki takip var dediler simdi bu gelen paraya el koyabilirlermi bilen biri cevap verebilirmi
Ben birsürü ceza yedim birsürü e hacizim var ama el koyamiyolar gelen paraya. Yani blokeli bakiyem var ama 50 kuruş olarak. Blokeyi bankada o an ne kadar varsa o kadar alabiliyolar, blokeden sonra gelen paraya bidaha el koyamıyolar en azından bende öyle

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,239
2,238
113
Ben birsürü ceza yedim birsürü e hacizim var ama el koyamiyolar gelen paraya. Yani blokeli bakiyem var ama 50 kuruş olarak. Blokeyi bankada o an ne kadar varsa o kadar alabiliyolar, blokeden sonra gelen paraya bidaha el koyamıyolar en azından bende öyle
İş bankam ABE97F72-5465-4A1B-B24E-5EDCCF887680.jpeg

Memo4721

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
996
438
83
Sanki suriye vatandasiyiz

Tc bilgileriniz yanlis oldundan dolayi cekiminiz rededilmistir lutfen tekrardan dogru bilgilerle talepte bulunuz

odemeye niyetleri yok izin cikmadan direk red yapistirdilar abuk subuk bahaneler yine

Pikahcu01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
115
11
18
Benim Üyeligim varmış ama bonus almamışım hic

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Bonus talebim 2dir reddediliyor saçmalık
Benimde hemen hemen 12 saat beklettiler baglandım en son dedim hani gün içinde veriyordunuz siz önce bonusu veremiyorsunuz yatırım yapıp çekçek bi iki hafta sürecek heralde dedim normalde canlı destek ilgilenmiyor sözde öyle diyince hemen kontrol edip elle elleyiverdi sert çık biraz canlı desteğe halleder

Kizilturk

Yeni üye
Yeni Üye
5
2
3
Beyler bende çevirdim bonusu bankaya çekiyoruz bir problem çıkmaz heralde dimi ilk defa bankaya çekim yapıcam varmı çekimlerde sorun yaşayan??