Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Oleybet 20 TL Freebet Deneme Bonusu

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Maksibanka ile talep verdim bende bu kimlik verilis ile son kullanma tarihi nedir ya bulamadim eski kimlikte?
Eski kimlikte arkada veriliş tarihi yazar yeni kimlikte önde son kullanma tarihi bankada hangi kimliğin varsa ona göre yaz

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
zaten saglam sıteden cevıremeyızkı twitterda dolandırıcı oleybet dıye sayfalar acılmıs :) zaten şaşardım saglam sıtede cevırsem ınsallah yatar ama zaten sokaga cıkma yasagı var havele ıle yatırmaları ımkansız verecek adam paparadan verın der gecerdı

Melo199819

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,119
395
83
50 dakika oldu şimdi izin verildi çekime ödenir tahminimce

storm789654123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
346
37
28
benim hesap kapatılıp bakiye sıfırlanmıştı hepsi düzeltildi haberiniz olsun

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Her konuyu açanı görüyormuyuz forumda ? O nerden çıktı
Ya benim ki Nasreddin Hoca Misal ya tutarsa :) gözüm yok kazanan çekim yapan arkadaşlar a bol şanslar umarım dahada katlarlar başka sitelerde malum sokağa çıkmak yasak bahse devam :)

biletsiz06

Üye
Yeni Üye
39
21
8
Ya benim ki Nasreddin Hoca Misal ya tutarsa :) gözüm yok kazanan çekim yapan arkadaşlar a bol şanslar umarım dahada katlarlar başka sitelerde malum sokağa çıkmak yasak bahse devam :)
Kardeşim ya tutarsa 1 kere yapılır eyvallah. Ama sen her mesajında tekrarlıyosun bence 1’den fazlası ayıba girer. Gören yollamak isterse yollar tabi.

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,626
928
113
upload_2020-4-19_15-17-39.png1 saatte yattı hesabıma adamların gunahını almısız :)

yusufff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
678
111
43
Benim 1 saatir beklemede yazıyor gondermeyecekler herhalde

Melo787

Tanınmış üye
Aktif Üye