Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Oleybet 20 TL Freebet Deneme Bonusu

Efeayaz

Üye
Yeni Üye
34
8
8
Selam arkadaşlar . Bana da geldi cevirdik sanal sporda . 135 kusur falan yaptim . Çekim verdim red geldi ilk çekimde . Sonra farklı yolda cekim verin dedi . Maksipara da verdim bu sefer bütün bakiyeyi sildiler ve bana gelen mesajda TC doğrulama yapın diye . Iyi de TC doğru ve nerede yapacam TC doğrulamayı. Canli destek hiç cevap vermiyor . Anlayacağınız Çöp bu . Ss ler falan mevcut bende .

Cevo1995

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
115
17
18
Selam arkadaşlar . Bana da geldi cevirdik sanal sporda . 135 kusur falan yaptim . Çekim verdim red geldi ilk çekimde . Sonra farklı yolda cekim verin dedi . Maksipara da verdim bu sefer bütün bakiyeyi sildiler ve bana gelen mesajda TC doğrulama yapın diye . Iyi de TC doğru ve nerede yapacam TC doğrulamayı. Canli destek hiç cevap vermiyor . Anlayacağınız Çöp bu . Ss ler falan mevcut bende .
Bende çekim verdim 1.5 saat bekledim red geldi canlı desteğe yazıyorum cevap vermiyor

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Arkadaşlar site bildiğiniz geçiyor. Tc kimlik numaralarini değiştirip yanlış tc diyerek ödeme yapmıyorlar. Çekim taleplerini de kısıtlamışlar şu an. Madem ödeme yapmaya niyetiniz yok neden yiyemeyeceginiz yemegin altına yatıyorsunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi: