Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Oli983/ Kasa 2400 Hedef Milyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Hey şöyle ya konu amacına ulaşmış sonunda şimdi bu adam ister 1.000 ister 20 tl atmış olsun rolling açıp amacını yerine getirdi mi getirdi ben bundan bahsediyordum adama kanım hiç ısınmadı ama usulüne göre yaptığı sürece kimsede laf edemez bol şanslar hepinize beyler

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,706
1,348
113
@Shellac kardeş konuyu kapatabilirsin akşam başka limit le başlıcam

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,706
1,348
113
Hey şöyle ya konu amacına ulaşmış sonunda şimdi bu adam ister 1.000 ister 20 tl atmış olsun rolling açıp amacını yerine getirdi mi getirdi ben bundan bahsediyordum adama kanım hiç ısınmadı ama usulüne göre yaptığı sürece kimsede laf edemez bol şanslar hepinize beyler
Benimde sana kanım ısınmadı 🤣🤣

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Benimde sana kanım ısınmadı 🤣🤣
Olsun birbirimizi sevmek zorunda değiliz dostum sağlık olsun işin çıkabilir ama işin olduğu zaman rolling açma bari o gün o yüzden biraz gerilim yaşandı boşver sonuca bakalım her şey yolunda gidiyor 😅😅😅 sevmesekte olur bol şans

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,377
8,668
113
Kapalı olmasa ilk sana atacaktım
Yok boşver sağlık olsun düşünmen yeter haksızlık olmasın yeter benim için gerisi önemli değil ben zaten kanser olcam yakında kaybederken sinir hastası oldum bu hafta biraz ara vereyim evlenecem diye bir şeyleri zorluyorum eldekide gidiyor bu sefer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...