Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Olmuyor Aga

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,580
5,755
113
Ben bu iddaa işini kupon yattıktan sonra bırakmak isteyenlere inanmıyorum mesela kardeşimiz için söylemiyorum ama genelde herkes sıfırı tüketince bırakıcam moduna giriyor asıl sınav maaş yatınca başlıyor o zaman bırakmak isteyenlere maaşa dokunmayanlara sabredenlere saygı duyarım işte hayırlı geceler :)

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
Ben bu iddaa işini kupon yattıktan sonra bırakmak isteyenlere inanmıyorum mesela kardeşimiz için söylemiyorum ama genelde herkes sıfırı tüketince bırakıcam moduna giriyor asıl sınav maaş yatınca başlıyor o zaman bırakmak isteyenlere maaşa dokunmayanlara sabredenlere saygı duyarım işte hayırlı geceler
Yarin bitane mesaj alir cevrimsiZ 20 tl diye ,tekrar aktf olur kardeşimiz

Okaaaan

Siyah Beyaz Ölüm Yaşam Beşiktaş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,183
2,141
113
Kardeşim biz sevdik birlikte olduk noldu giden yine gitti kimseye guvenmemeyi öğretti her kadın bir hayat dersi vererek gidiyor hayatından mutlu olmana bak sadece gez toz ye iç keyfine bak

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama evet bu gün allah şahidim tek kupon bile yapmadım oynamadım benim için önemli değilki kumar ben zaten kaç yıldır üyeyim buraya 50 Mesajım anca vardır çünkü oynayan birisi değilim arada muhabbet olsun diye giriyorum ve şu an şakın yanlış anlaşılmasın benim üzerime dedemin verdiği bir daire var ve paramda var konu bu değil bir çok arkadaşımız boş konuşmuş @dusting34 özellikle bu ruhsuz arkadaşımız belliki benden çok canı yanmışki insanları kendi sanıyor olay burda benim bulamadığım huzur ve kafamda bittiyse bitmiştir beni bir daha burda bulursan konu aç buldum diye sana benden güzel bir kıyak kardeşim forumda hesap kapatmaya bakıyordum bulamadım mesajlarını gördüm şimdide çıkıyorum birdaha görüşmemek üzere güzel bir forum ama bu işler beni geri düşürür hayatımda bunu zaten biliyordum bu konuda vesile oldu .

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,809
3,070
113
Geçmiş olsun dost her şeyin başı sağlık :) başı sonu alakasız olmuş yine de şunları söyleyeyim, öncelikle sağlığına dikkat et, okulunu bir an evvel bitirmeye çalış uzarsa sıkıntı olur bölümünü bilmiyorum ama lisede sorun yaşamışsın vakıf üniversitesi burs durumunu da bilmiyorum biraz gerçekçi konuşmak gerekirse orayı bitirip bölümüne uygun iş bulman çok zor, spordan zevk alıyorsan yapabildiğince yapmaya çalış, en pis yerde de yaşasan çevreni temiz tut :D bol şans :)

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama evet bu gün allah şahidim tek kupon bile yapmadım oynamadım benim için önemli değilki kumar ben zaten kaç yıldır üyeyim buraya 50 Mesajım anca vardır çünkü oynayan birisi değilim arada muhabbet olsun diye giriyorum ve şu an şakın yanlış anlaşılmasın benim üzerime dedemin verdiği bir daire var ve paramda var konu bu değil bir çok arkadaşımız boş konuşmuş @dusting34 özellikle bu ruhsuz arkadaşımız belliki benden çok canı yanmışki insanları kendi sanıyor olay burda benim bulamadığım huzur ve kafamda bittiyse bitmiştir beni bir daha burda bulursan konu aç buldum diye sana benden güzel bir kıyak kardeşim forumda hesap kapatmaya bakıyordum bulamadım mesajlarını gördüm şimdide çıkıyorum birdaha görüşmemek üzere güzel bir forum ama bu işler beni geri düşürür hayatımda bunu zaten biliyordum bu konuda vesile oldu .
Sie you late .bu adamın psikoloji tamamen gitmiş şizofreniye kaymiş 😄 hayatta yapmis oldugu basarisizliklarun sucunu foruma atıyo. Bence forum yerine kendine bi sor ben niye boyleyim diye

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
kişiselleştirmeye gerek yok kardeşim sen gerekenleri duydun bence dediklerini yap hayat sana güzel ben garantisini veriyorum sana burda olduğundan daha kötü olma ihtimali yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...