Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Olum valla bıktım olmek ıstiyorum

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Ya bugun bana gelen bir 30 lirayi degerlendirip 500 e kadar çıkardım cektim somra 50 50 devam edem dedim hirsla 200 e kadar dustum sonra ne yaptim ettim 1300 oldum sonra 1000den dusmem dedim deal or no deal denen oyunda bir ara gaza geldim bastim 14 15 16 ya ilk elde bu 3 kasayi actim sifirladim parayi olum yarına 700 odemem vardi ben neden boyle bisii yaptim kafayi yicem biktim.bu illetten hayatimi karartti lan olmek istiyorum cidden suan hayata küstüm yeminlen 1 saate kadar hayat guzelken 1 saatte belam s...liyor neden ya neden olum kafayi yicemm valla yicem ya dur be amk kodum kadiri dur 1000 senin neyine yetmiyor gunlerdir 20 liragi 200 yapiyom sonra 0 tekrar ayni derken derken bugun ne guzel 1000 yaptin ceksene be salak ceksene olum bana bi yol gösterin napayim nedeyim

golcuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,535
545
113
Gecmiss olsun.kumarda kazananlar durmasini bilenlerdir.ders al tekrarlamaa. Binlira icin 500 lira icin değmez hic bisey icinn değmez hayaat telefisini yapabileceğin sans taniyacaktir sana.
İyi geceler

hayalet06

Üye
Yeni Üye
47
13
8
Gardaşım gel beraber ağlayak
Bende sendenim :(
Ben böbreği satacam
En son Çare
Bende yaşamak istemiyorum
Hayatım Karardı
Tiner bile çekiyorum
İçimdeki hisler geçmiyor

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Gecmiss olsun.kumarda kazananlar durmasini bilenlerdir.ders al tekrarlamaa. Binlira icin 500 lira icin değmez hic bisey icinn değmez hayaat telefisini yapabileceğin sans taniyacaktir sana.
İyi geceler
Cok tanidi telafi bugunde onlardan biriydi gene durmadım yav basim.bildigin patlicak dusunmekten cildircsm

Seko59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,034
493
83
Geçmiş olsun yapicak bişey yok kumar boyle bisey bataga dustunmu kendini tutamiyon sinirliyamiyosun

hayalet06

Üye
Yeni Üye
47
13
8
Ben çaresizlikten Camiye hırsızlığa girdim
Yatsı namazında wc ye saklanıp 1 saat bekledim
İmamın gitmesini gittikten sonra imamın odadan
50-100-200 para buldum defterin arasından
aldım cıktım sabah sigara almaya bakkala verdim
Adam beni dövecekti sahte paraymış
Düşün Camide bile yüzüm gülmedi​

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Oha amk bunuda yapmam yani asla

hayalet06

Üye
Yeni Üye
47
13
8
Sabahtan beridir canım cips çekiyor 1 lira bulupta alamadım .
Sende 1000 lirayı bitiriyon be kardeşim :(

Seko59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,034
493
83
Sesli guldum amk

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Valla kardeşim benimde kira günüm cuma bi 20 lira buldum 200 yaptim cektim sonra 50 yle devam ettim 1200 yaptim kiram 750 lira tek yaşıyorum kimim kimsemde yok hani sonra rangers celtic macinda celtic kırmızıyı görünce bin lirasını bastim kg var a atamadi serefsizler kalan 200lede o hirsla bi kupon yaptim oda tek gole gitti kalan 150yle kirayi cikaricam derken sagolasin river plate onuda bitirdi simdi bi liram yok ev sahibi ust katfa oturuyor sabah kahvalti yapacak param yok bu kumarin allah belasini versin işten çıkarıldığımdan beri mecbur bu sekilde hayata tutunmaya çalışıyorum bi iş bulsam adam akıllı yemin ederim tövbe edip bi daha elimi surmicem insallah hepimiz kurtuluruz bu illetten eminim burda cok az kişi keyfine oynuyodur bicogumuzun borcu harci var yari aç yari tok yaşamaya çalıştığımız icin bu batağa düşmüşüz Allah hepimizin yardımcısı olsun