Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı olursaolur / Buda Gelsin

Kupon Miktarı
183
Kupon Oranı
3.9

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Evet bitti ne dersiniz bir maç alayım mı 63 liraya yoksa 2 kişiye 25 TL mi vereyim
Bu arada bende ve birçok arkadaşta kesinti sıkınıtısı olacaktır. Sen onu kişi başına 26,5-27 olarak hesapla başkan. Yoksa boşluğa gidecek para.

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Nasıl bir maç istersiniz oran yuksekmi olsun azmi bence güzel bir orana basalım olursaolur zaten tam olur o zamanda 🤣

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Bu arada bende ve birçok arkadaşta kesinti sıkınıtısı olacaktır. Sen onu kişi başına 26,5-27 olarak hesapla başkan. Yoksa boşluğa gidecek para.
Demin oldu bende. Payfix de 5 kisi limitini yeni gordum :) 23.5 var hesapta kullanamiyorum

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bakiye 64 lira şuan kalan çekimden sonra

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
sitelerden para çekince kesinti olmuyo canlı insan yollayınca kesiyolar
Sitelerden canli insan yollamiyor muki. Siteden de 1 kere cekimim var. 4 kisi kimden aldim onuda bilmiyorum. Kendi kendime yolladigim paralar dami sayiliyor bi bakmam lazim :)

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Sitelerden canli insan yollamiyor muki. Siteden de 1 kere cekimim var. 4 kisi kimden aldim onuda bilmiyorum. Kendi kendime yolladigim paralar dami sayiliyor bi bakmam lazim :)
onlar otomatik motomatik kesinti olmadan bişeyler yapıyodur hocam koskoca finans. ama aynen normal insan yolluyor yine kesinti olması lazım. eskiden coin firması yolluyodu şimdi insan atıyoda kesmiyo garip