Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ölüyorum Ama Hemen Değil - Veda

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
839
113
Kansere yakalanmanın mutluluğu içinde yazıyorum. Bu sebepten mutlu olucağım aklıma gelmezdi ama garip bir şekilde mutluyum...

Bunca zamandır üç kuruş için tırmalıktan uykusuz kaldıktan sonra sonunda iyi bir şey oldu.

Dualarım kabul oldu sanırım. Doğru düzgün yaşatmıcaksan öldür beni demiştim o noktaya doğru gidiyorum :D İlahi takdir...

Akciğer kanseri olucağımda gençken geyiğini yaptığımız bir şeydi. 14 yaşlarında başlamıştım sigaraya. yinede biraz erken geldi.

İş bulma derdi, borç nasıl ödücem derdi vs bir anda üstümden büyük bir yük kalktı. Ama öldükten sonra ne olucam derdi de inceden başladı.

Neyse işte hayırlısı. Haftasonu gelirse çekiliş şeklinde bir kupon paylaşıcam. Gelirse tamamı hayatta kalıcak olanlara gelsin. Yaşarken tutmadı ama ölürken tutabilir :D

Cuma yine çevrimiçi olurum. Biraz kafayı dinlemek lazım.

Forumda tartıştıklarım kusura bakmasın, oluyor öyle şeyler 🙋‍♂️

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Kansere yakalanmanın mutluluğu içinde yazıyorum. Bu sebepten mutlu olucağım aklıma gelmezdi ama garip bir şekilde mutluyum...

Bunca zamandır üç kuruş için tırmalıktan uykusuz kaldıktan sonra sonunda iyi bir şey oldu.

Dualarım kabul oldu sanırım. Doğru düzgün yaşatmıcaksan öldür beni demiştim o noktaya doğru gidiyorum :D İlahi takdir...

Akciğer kanseri olucağımda gençken geyiğini yaptığımız bir şeydi. 14 yaşlarında başlamıştım sigaraya. yinede biraz erken geldi.

İş bulma derdi, borç nasıl ödücem derdi vs bir anda üstümden büyük bir yük kalktı. Ama öldükten sonra ne olucam derdi de inceden başladı.

Neyse işte hayırlısı. Haftasonu gelirse çekiliş şeklinde bir kupon paylaşıcam. Gelirse tamamı hayatta kalıcak olanlara gelsin. Yaşarken tutmadı ama ölürken tutabilir :D

Yapma be kral üzme gece gece bi ton dert var zaten

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
dostum sen ne diyosun ya Allah yardımcın olsun bağlama hemen drama kim S.. kanseri atlatırsın evelallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Allah şifa versin, o zıkkımı içiyoruz yıllardır hepimiz sonu oraya gidiyor. İnşallah iyi olursun maddi bişey elden gelmez.
Manevi olarak destek ne istersen seve seve, zaten hayat dertleri yüklemiş bize,
Sıkma canını , kumarcılarin tek isteği borç bitsin, bitmiyorsa ölelim standart ama iş ciddiye binince para için ölmek tuhaf,
Hastalık olur gelir geçer inşallah

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
486
390
63
Reis senin Adına üzüldüm çok geçmiş olsun Rabim şifa versin moralini bozma canını sıkma biraz kafanı dinle Allah büyüktür

Burak4650

Mutluluğun formülü; “umursamamak.”
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,666
113
Allah yar ve yardımcın olsun çok üzüldüm gece gece bırakma kendini ben inanıyorum maddi sıkıntın manevi sıkıntın dertlesmek istersen özelden yaz elimden geleni yaparım dostum ama sen bırakma kendini. 😢😢😢

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Ah be kardeşim :( Aynı yaşta sayılırız bende zaman zaman benzer cümleler kuruyorum al canımı vs vs hatta korona olduğuna sevinenlerdendim ama başka birinden duymak bi etkiledi ne denir bilmiyorum

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,728
13,029
113
4. Evrede bile kurtulanlar var dost
Öncelikle geçmiş olsun . Allah kimsenin başına vermesin . Hanı bazen hepimiz isyan ediyoruz bu düzene karşı. Allah ım neden ben diyoruz .Sonra bizden kat kat kötü ilanları görünce Allah a binlerce şükrediyoruz . Borçlar falan hepsi halledilir . Senin bu saatten sonra çok şey kafaya takmaman lazım . Arkada bırakacaklarını düşünerek tütün yaşama . Bak burada bu konuyu açtın kaç kişi üzülecek. Bir de yakınlarını düşün. Asla pes etme . Kafanı rahat tutmaya çalış . Bol bol dışarı çıkıp temiz hava al . Bu savaşı kazanırsın dost. Gelecekte senin konularını tekrar tekrar görelim . Allah şifa versin şimdiden geçmiş olsun

Hayaletboy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
327
83
Allah acil şifalar versin inşallah kardeşim moral çok önemli kendini salıverme sakın inş üstesinden geleceksin sevenlerini düşün

xgoktugx29

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
856
846
93
20 yaşında birisi olarak sağ akciğer ve sol akciğer olmak üzere 6 ameliyat geçirdim sol 5 sağ 1 solda zımba var HASTALIĞIM SPONTAN PNÖMOTORAKS KENDİLİĞİNDEN SÖNEN AKCİĞER DEMEK ve şükür geçti gitti iyiyim ama şu korona başladığından beri kuru öksürük nefes darlığım var ameliyat olduğum hastaneye 2 ay önce gittiğimde bişiyim yok dendi sapasağlamsın ve şikayetler arttı bu gün şimdi covid testinden geliyorum ve nabzım aşırı yüksek çıktı 4 tüp kan istendi ve akciğer tomografisi istendi korktum kanser falanmı oldum diye acaba aklıma gelmedik şey kalmadı panik atakta var ve beklenen sonuç geldi hiç bir şeyim olmadığı ve herşeyin normal göründüğü fakat öksürük geçmiyor nefes darlığı gitmiyor not sigara içiyorum geçmiş olsun dostum şükret her gece yatmadan şükrediyorum

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,407
8,678
113

Yaşamak herşeye rahmen güzeldir dost geçmiş olsun sen bu moreller yenersin o mikrobu rabbimden şifalar diliyorum kader ölümün kime nezaman nasıl geleceğini bilemezsin

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
20 yaşında birisi olarak sağ akciğer ve sol akciğer olmak üzere 6 ameliyat geçirdim sol 5 sağ 1 solda zımba var HASTALIĞIM SPONTAN PNÖMOTORAKS KENDİLİĞİNDEN SÖNEN AKCİĞER DEMEK ve şükür geçti gitti iyiyim ama şu korona başladığından beri kuru öksürük nefes darlığım var ameliyat olduğum hastaneye 2 ay önce gittiğimde bişiyim yok dendi sapasağlamsın ve şikayetler arttı bu gün şimdi covid testinden geliyorum ve nabzım aşırı yüksek çıktı 4 tüp kan istendi ve akciğer tomografisi istendi korktum kanser falanmı oldum diye acaba aklıma gelmedik şey kalmadı panik atakta var ve beklenen sonuç geldi hiç bir şeyim olmadığı ve herşeyin normal göründüğü fakat öksürük geçmiyor nefes darlığı gitmiyor not sigara içiyorum geçmiş olsun dostum şükret her gece yatmadan şükrediyorum
Çok geçmiş olsun kardeşim yaşın çok genç sağlıktan önemlisi yok bırakmak zor ama sıgarayı bırakmaya çalış bi şekilde.Yaş ilerleyince hastalık daha zor şimdiden al önlemini.

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,691
6,614
113
Geçmiş olsun abi ya baya üzüldüm ama merak etme herşey gönlüne göre olur dikkatli ol lütfen

cobolokko

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
102
43
Geçmiş olsun reis :( Ciğeri 5 beş para etmez insanlardan bağış bekliyoruz zaten siz ciğersiz de yaşıyorsunuz sorun yok.

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Çok büyük geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsın

seyrek7221

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
742
253
63
çok geçmiş olsun. bak ben anksiyete ve panik atak hastasıyım bundan bir kaç ay önce hergün ölmeyi istiyordum bi ton olay yaşadım öyle para meseleside değil şeref haysiyet meselesi bi ton olay yaşadım panik atağı bilenler bilir nasıl illet birşey olduğunu ama sağlığım iyi olsun herşey hallolur parada olur her şey olur o yüzden hayata tutunmaya bak umarım en hasarsız şekilde atlatırsın ALLAH şifa versin

Kasatura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
942
794
93
Allah acil şifalar versin 😔 birşeyi merak ediyorum nasıl farkettin yani belirtileri neler söylemek istersen