Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling omrkrz363 / Kasa 2600 Hedef 15k

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
4,139
113
Herkes basket takip edecek diye birşey yok boş yapıyorsun 2 çeyrekte ağır alt oldu tahminin geldimi kapasitesi yüksek arkadaşım ?
2. çeyregin alt olma sebebi nedir ? İlk per 40 atan torontonun dağılması. Onceki yazımı okuyan birisi sunu anlar ki BU TEMPO DEVAM EDERSE her barem üst olur denmiş. Sonuc nedir peki? İlk per 50 atan toronto 2. per 10 attı kolay dagılmaları beni alakadar etmez olması gereken her barem den üst , maçı izleyen herhangi birinin düşünceleri bunlar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,503
7,798
113
2. çeyregin alt olma sebebi nedir ? İlk per 40 atan torontonun dağılması. Onceki yazımı okuyan birisi sunu anlar ki BU TEMPO DEVAM EDERSE her barem üst olur denmiş. Sonuc nedir peki? İlk per 50 atan toronto 2. per 10 attı kolay dagılmaları beni alakadar etmez olması gereken her barem den üst , maçı izleyen herhangi birinin düşünceleri bunlar
Bol şans iyi forumlar sana basketle hiç ilgilenmiyorum sevmiyorum

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
4,139
113
Makina hıyarı mi var burada engellenmiş içeriği göster diyor
bu topitop hala buralarda geziniyor mu la . En son birileriyle kavga ediyordu tek yaptıgı sey bu zaten forumda yazmak basit keske karsıma cıksa da kafasını mermere süre süre kırsam. Ancak bu mumkun olmayacagı icin böyle durumları normal karsılayıp bu arkadasımıza cevap yazmamam gerek. Cevap verdigim icin ben sucluyum buna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...