Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin oneheart / Sanal Kupon

Kupon Miktarı
1200
Kupon Oranı
195

klas92

Tenis Uzmanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
187
63
28
Kesin tutacak ve vergi parasını ödeyin biz paranızı yatiricaz diceklrr.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,362
6,289
113
Tek maç olsa belki inanırdım ayrıca bu parayı ödeyecek site yok varsa forum olarak oraya geçelim 😄

emrekocak16

R~O~T~A~S~I~Z™
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,226
3,308
113
Bu maçlar fake dostum
Dedigi gibi geldi maçlar ama siteye güvenmedim oynamadım
Dostum zaten bu maçlar o bahsettiğin kişinin verdiği site haricinde hiç bir yerde bulamazsın çünkü böyle bir maç oynanmadi sadece o siteye ait fake maçlar yaşında küçük değil ama bunları bu zamana kadar yaşamış olmalıydın, sakin gidip para verip maç falan alma kupon tuttu diye çünkü dediğim gibi bu 2 maç reel de yok sadece o siteye ait fake maç bil yani oynamadım diye üzülme zaten tutacak ve senin paranı odemeyeceklerdi artı senden ödeme için bı daha para isteyeceklerdi

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
İşte kafama o takıldı bende yatırım yapmadım sadece onun önerdiği sitede vardı maç aynı arayüz bahigoda yoktu
Dostm normalde boyle bi mac yok adamlar maclari kendi ayarliyor sonra parayi cekmek icin senden para istiycekler Lutfen tufaya gelmeyelim su zor gunlerde

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,362
6,289
113
Bu maçlar fake dostum
Dostum zaten bu maçlar o bahsettiğin kişinin verdiği site haricinde hiç bir yerde bulamazsın çünkü böyle bir maç oynanmadi sadece o siteye ait fake maçlar yaşında küçük değil ama bunları bu zamana kadar yaşamış olmalıydın, sakin gidip para verip maç falan alma kupon tuttu diye çünkü dediğim gibi bu 2 maç reel de yok sadece o siteye ait fake maç bil yani oynamadım diye üzülme zaten tutacak ve senin paranı odemeyeceklerdi artı senden ödeme için bı daha para isteyeceklerdi
Aynen bencede sofadan baktım takımların maçları yok gözüküyor fake yüzdeyüz