Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin oneheart / Sanal Kupon

Kupon Miktarı
1200
Kupon Oranı
195

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Bu maçlar fake dostum
Dostum zaten bu maçlar o bahsettiğin kişinin verdiği site haricinde hiç bir yerde bulamazsın çünkü böyle bir maç oynanmadi sadece o siteye ait fake maçlar yaşında küçük değil ama bunları bu zamana kadar yaşamış olmalıydın, sakin gidip para verip maç falan alma kupon tuttu diye çünkü dediğim gibi bu 2 maç reel de yok sadece o siteye ait fake maç bil yani oynamadım diye üzülme zaten tutacak ve senin paranı odemeyeceklerdi artı senden ödeme için bı daha para isteyeceklerdi
Aynen dediğin gibi dost

yirmisekiz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
468
171
43
Avusturya amatoru galiba bu takimlar. Bugun bu maçlar yok. Bazi fake siteler fake maclar koyuyor boyle. Yine kendi adamlari bu maclari veriyor sosyal medyadan. Sonra da sazanlar vay be tuttu deyip para gonderiyor sonraki maclar icin

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Benim anlamadığım şu herkes kayıplar içinde yüzüyor zarar çok insanların maddi durumu olan var olmayan var neden böyle sömürmeye çalışır bu aç köpekler

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Avusturya amatoru galiba bu takimlar. Bugun bu maçlar yok. Bazi fake siteler fake maclar koyuyor boyle. Yine kendi adamlari bu maclari veriyor sosyal medyadan. Sonra da sazanlar vay be tuttu deyip para gonderiyor sonraki maclar icin
Aynen avustralya amatör