Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Onikinumara 30 FreeBet Deneme Bonusu

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Site de bonus falan yok üye falan olmayın

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Arkadaşlar site ödüyor Bonus da gerekli doğrulama yapanlara Ekleniyor. Babamın sitesi değil savunmak için de yazmıyorum ama henüz üye olmamış belki de şansı yaver gidecek kişilerin hevesini kırmayın. Kime niye ve neden vermiyor onu bilemem ama karalamayın, almak isteyenin de hevesini kırmayın çekim yapan arkadaşlara bol şans
Boş yapma teneke site daha bonus vermiyor milleti burda üye yaptırma merdiven altı site

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Site çöpsakın yatırım falan yapmayın merdiven altı site

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
138k olan bakiyeyi silip hesap kapattı ana bakiye 100 tl idi knk bence zorlama boşuna kanıtları var Anapara verilecek diyip vermemişlerdi taaaa 7 ay önce
O kadarına bir şey demiyorum kanka ben deneme bonusu için diyorum tabi ki bu siteye kalkıp 50 lira bile yatırmam

Cocacola

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
146
105
43
Boş yapma teneke site daha bonus vermiyor milleti burda üye yaptırma merdiven altı site
Kafasına silah mı dayıyorum arkadaşım alan arkadaşlar çekmiş parasını sen alamadın diye niye haset ediyorsun? Ayrıca birine bir şey söylerken saygı sınırını aşma

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
bu ne ya 25 fs ekledi 2 tl verdi asdfdlkjsh

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,955
761
113
Lan yazanları gördükçe sinirleniyorum profil detaylarından adres TC onaylayıp talep ediyor sunuz ekleniyor ozaman hemen bonusa atlayan sazanlar gibi ne o öyle zaten şu bonus için küfür edenler ne forma katkınız var nede yatırım yapıyor sunuz adamın ağzını bozmayın

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,955
761
113
Alın buda kanıtı şimdi 2. hesabı açıp aldım 10 saniye Screenshot_20230808-004205.jpg

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
çekimi reddedip ip adresinden birden fazla üyelik var diyip yüzüme kapadı. yalancı pislikler kesinlikle öyle bi şey de yok hayatımda ilk defa girdim bu siteye

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
Siteye çamur atmayın bence detayları dikkatli okuyun öyle hareket edin site ödeme yapıyor 100 lira yerine farklı tutarda çekim talebi verirseniz tabi ki bakiyenizi silerler kurallara uygun hareket edin hayırlı geceler buda kanıtı ödediğine dair :)
bazılarına ödüyo demek ki. kesinlikle ip çakışması olmamasına rağmen tüm kurallara uymama rağmen bana ödemediler sildiler.

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,477
895
113
Bu siteyi paylaşanın ben ta teneke milleti üye yaptırıyor ahlaksız herif