Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı onur0227 / MS 1-0 yada 0-0

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
2.50

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,275
822
113
Huracan kadar dengesiz takım yok gidiyorlar juniorsa oynuyorlar 😂😂

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,508
2,141
113
Şu maç veripte, bunların verdikleri maçları oynayanları anlamıyorum 😆 senin aklın düşüncen fikrin yok mu ? Hadi diyelim yok. az buçuk futboldan anlıyor olsan bile kendi düşünceni şansını yaratırsın. Kaybetsede kazansa da içine siner. Böyle maç veripte bunların verdiği maçlara oynayanlara şaşırıyorum. Doğru yoldasınız devam

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,621
1,475
113
Şu maç veripte, bunların verdikleri maçları oynayanları anlamıyorum 😆 senin aklın düşüncen fikrin yok mu ? Hadi diyelim yok. az buçuk futboldan anlıyor olsan bile kendi düşünceni şansını yaratırsın. Kaybetsede kazansa da içine siner. Böyle maç veripte bunların verdiği maçlara oynayanlara şaşırıyorum. Doğru yoldasınız devam
Ne anlatıyon dostum dün 6 kupon yaptım 5i geldi ?

Ekli dosyalar

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,621
1,475
113
Ne anlatmak istediğimi anlamamışsın ki sana ne desem boş 😃
Kanka ben kesin gelir ev araba satın basın demedim oynayın dedim zaten senin gibi çok insan var kupon canım skilinca tek paylaşıyorum ayrıca maç bilgin de yok sanırsam bu iki takım son maclari ya 1-0 yada 1-1 bitmiş yada 0-0 bitmiş senin amacın ne anlamadım ben

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,621
1,475
113
Sensin kanka TM

onur0227

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,621
1,475
113
İsteyen tahmin yapar paylaşır ve isteyen oynar yada oynamaz kimseyi eleştirmeye veya küçuk düşürmeye çalışmak kimseye yakışık kalmaz zaten banko maç olsa yada kesin bilsem veya bilsek maçları böyle birşeyin imkanı yok zaten neyse açıklama yaaya gerek yok kupon won zaten @Shellac @Daimon konuyu kitler misnz

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,920
63,904
113
İsteyen tahmin yapar paylaşır ve isteyen oynar yada oynamaz kimseyi eleştirmeye veya küçuk düşürmeye çalışmak kimseye yakışık kalmaz zaten banko maç olsa yada kesin bilsem veya bilsek maçları böyle birşeyin imkanı yok zaten neyse açıklama yaaya gerek yok kupon won zaten @Shellac @Daimon konuyu kitler misnz
✅ 👏 🧐