Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Orginbet 50 TL Deneme Bonusu

canerser

Üye
Yeni Üye
11
3
3
Konu acamıuorm bu konuyu acın herkes yararlansın ihtiyacı olan vardır
Play store den fexobit yazın bordo mavi beyaz cızgili cikar indirin uye olun. Kyc kımlık on arka resmı cekıp yuzune tutuyorsun bukadar 10 dk da seviye 2 oluyorsun kasa bilgilerimden ucretsiz silver kasayi secıyorsun 50 TL hesabına yansıyor sonra 1 TL yatırım yapıyorsun bu ilk cekım olacagı ııcın teyit amaclı istedıgın gibi kullan ayrıca 2 ay ucretsıx ve 100tl krıpto yatır cek ıslemlerınde kullanacagın hedıye verıyor 5 6 turk bankası ile calısıyor BtcTurk gıbı turkıyede yerını almaya basladı destegı var turkce ordanda soru sorabılrsnx refarans getirme yoktur basvur yaparsanız 48 saatte kurumsalda gecıp o sekılde yapılabilir siz 50 TL nızı bırde krıpto yatırım cekım de 100tl hedıye paketinizi kullanın keyfinize bakın belki ihtiyacı olan vardır yararlansın tek sart parayı 24 saat sonra cekıme acılıor ilk boyle sonra diledin gıbu
Kral ben üye oldum 50 tl geldi para yatırdım ama 100 tl gelmedi ne zaman geliyor biliyormusun