Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling orhuneses / Kasa 100 Hedef 500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Mola dönüşü phil güzel seri yaptı

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Min 10 fark olur dedik bakalim mac sonu 30 farkla biter

shews

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,577
1,878
113
Evet onun dışında oyuncu olarak knicks te j.rundle şerefsiz her maç başka türlü oynuyor bazen 40 atiyor bazen 10 cok degisik birisi
Zaten dedim ya en nefret ettiğim iki takımdan birisi diye bir takımın hiç mi sağı solu belli olmaz ya

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Boston 1 dkdır sayı yok altüstü 5 sayı atıcaklardı son 3.40da

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Zaten dedim ya en nefret ettiğim iki takımdan birisi diye bir takımın hiç mi sağı solu belli olmaz ya
Aynen öyle kestiremedigim 2 takim var birisi knick diğeri golden curry ne zaman sakatlandı artık geri dönmüş olsa bile eskisi gibi değiller acayip dengesiz takım

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Aynen öyle kestiremedigim 2 takim var birisi knick diğeri golden curry ne zaman sakatlandı artık geri dönmüş olsa bile eskisi gibi değiller acayip dengesiz takım
Ny Knick takım baremleri düşük açıyorlar genelde hep denerim karşı takıma göre tabi hep denerim gelir genelde :)

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Klay olsa golden bi seyler yapardı ama artık cok zor
Yaaa nba de çok sakat oyuncu var be hep yeni insanlar türedi ben valla nop ta zion willamson u bu yıl yeni gördüm ondan önce bilmiyordum kimdir nedir ne değildir bissuru yeni yeni insan çıkıyor golden da bakıyorum oubre 40 atiyor kim bu oubre diyorum cogunu tanımıyorum bile

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Ny Knick takım baremleri düşük açıyorlar genelde hep denerim karşı takıma göre tabi hep denerim gelir genelde :)
Belli zaten Allahın dengesizleri takim olacaksan detroit gibi ol çok belli ediyor kaç atacağını ama beoklyn yendiler şaşırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...