Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Orjinbet 100 FreeSpin Deneme Bonusu

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,107
349
83
Normal oynayarak iki kez spine girdi 450 yaptım 1₺ çevrimden sonra sıkıldım 2 kere spin satın aldım gümledi birinde 23 tl verdi birinde 10 spinde 0 ₺ verdi ne saçma bir iş .... Oynarsanız spin satın almayın

Erman19931

BEŞİKTAŞ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,811
770
113
Normal oynayarak iki kez spine girdi 450 yaptım 1₺ çevrimden sonra sıkıldım 2 kere spin satın aldım gümledi birinde 23 tl verdi birinde 10 spinde 0 ₺ verdi ne saçma bir iş .... Oynarsanız spin satın almayın
[/QUOTE zaten ödemiyor gece 3 ten beri reddediyorlar çekimi

Desperado22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
134
43
Sakın inanmayın sahtekar site destek ekibine bağlanamıyorum
Dostum ben sabah erken bağlandim 10 15 dk sürdü tabi ama cok seri cvp verip hemen 50 frebet aldım.He ödeme yapar yapmaz bilemem yaptı diyenler var.!!! Fenerbahçe samsun maçı fenerin 7 atarina oynadım gelirse cekim yapacam öderse EKIME ÖDMEZSE KASIMA...yapcak bisey yok.

Desperado22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
221
134
43
Ben 2.5 üst oynadım fb ye o bile şüpheli kardeşim
Neden ki maç kadıköy de cok rahat 3-4 gol olur samsun açık oynar antep gibi değil, 3.5 üst banko gbi +6 ve üzeride son final vuruşlarında şımarıklık yapmazssalar oda gelir.Beni korkutan tek sey mac saati hava nasıl olcak!!!

clupanqels

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
352
92
28
Boşuna üye olduk bakiye in 100 ü geçmeyeceğini bile bile

Emremutluuu

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
68
20
8
Vallahi 5-10 kişiye çekim gelmiş. Ben de az evvel çekim yaptım. Konuyu açan arkadaşa tşk

bronn77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
101
43
28
Freebet 100tl olmuş sarlar aynı