Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Orlando Magic - Detroit Pistons

genco19033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
601
73
28
Bu nedir abi ya 3 çeyrek 50 sayı çıkmadı hep boş döndüler bıktım bu basketbol dan nba den ya bakın şşmdi 4 per 50 nin üstünde olucak 500tl den etti beni yaa

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Herkese merhabalar,

Uzun açıklamaya gerek yok tahminim 199.5 üstü,tutmazsa daha da paylaşmam.Oran 1.55
Ben bu maçın 215.5 altına supertotobetin verdigi 30 lira bonusu bastim son 2.30da 8 sayı çıksa yatıyorum en son 211di 3sn top detroitdeydi 3luk deniyckti girerse yatiyodm cokçheycanliydi bakamadım kapattimk:Dordan yattiysam napalim kısmet diyelim.

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
Ben bu maçın 215.5 altına supertotobetin verdigi 30 lira bonusu bastim son 2.30da 8 sayı çıksa yatıyorum en son 211di 3sn top detroitdeydi 3luk deniyckti girerse yatiyodm cokçheycanliydi bakamadım kapattimk:Dordan yattiysam napalim kısmet diyelim.
O lanet 3 saniyede 5sayı çıkmış yatmisim

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Maç geldi ben paylaşımlarıma devam edeceğim. :)

Bazı arkadaşlar orana takılmış dünyanın en zor tahminini paylaşmışım,kimisi de madem tutacak sen neden oynamıyorsun gibi şeyler yazdılar.Ben burada NBA ile ilgili 10 tahmin paylaştıysam 9'u tutmuştur.Daha önceki gönderilerime de bakabilirsiniz.Basketboldan anlamayan veya tahmin isteyenler olabiliyor ben de tahminlerimle sizlere destek olmak adına az ve öz şekilde paylaşımlarımı yapacağım.İsteyen oynar istemeyen oynamaz kimseyi de zorlamıyorum,geleceğini tutacağım tahminler burada yer alacak. :)

Kalın sağlıcakla..