Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Oslobet - 15₺

ctnbilgi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,154
696
113
canlıya bağlandık paylaşan arkadaşa teşekkurler

Shholmes

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
72
18
1. Sitemize yeni üyelik gerçekleştiren her üyemiz 15 ₺ FREE BET'ten yararlanabilir.

2. Bonusu alabilmek için "Canlı Destek " hattına bağlanarak talep etmeniz gereklidir.

3. Free bet sadece spor alanında aktif olmaktadır.

4. Free bet ile maximum kazanç tutarı 200 ₺dir.Bu tututarın üzerinde ki bakiyeler silenecektir.Bu bonus ile bir kez çekim yapılabilir.

5. Kimlik bilgisi doğrulanmayan üyelerimizin bakiyesi bloke edilecek ve hesabı kapatılacaktır.

6. Free betinizden kazandığınız bakiye için herhangi bir yatırım veya çevrim şartı mevcut değildir. Bakiyeniz 100 ₺ olduğunda çekim sağlayabilirsiniz.

7. Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden "Oslobet" hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.

8. "Oslobet" herhangi bir promosyondaki kural ve şartlari degiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

9. "Oslobet" istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

10. Ayni IP adresini, ayni adres bilgilerini, ayni email hesabini, ayni telefon numaralari vb gibi kisisel bilgilerini paylasan kullanicilarin sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrica ayni aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

11. Bu promosyona Oslobet Genel Bonus Kurallar ve Şartları dahildir. Promosyon 03.03.2019 saat 23:59 tarihine kadar geçerlidir. oslobet2

Shholmes

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
98
72
18
yüklendi. canlı için 20 dk'dan fazla bekledim.

baromima

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
49
28
canlı destek ölü be kardeşim hala bi cevap yok :D

baromima

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
413
49
28
öder öder de bi desteğe bağlanamadık site içi mesaja cevap yok maille giden mesaja dönüş yok

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,664
369
83
Banada cvp vermiyorlar yanlız değilsiniz tam 39 dakika oldu

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Ulan yarim saat bekledim tam baglandım elim çarpıya çarptı sohbet kapandı şansıma tüküreyim

mes10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
375
77
28
Bu site 2-3 hafta once aramisti beni whatsappdan mesaj attilar sonra size ozel 10 tl cevrimsiz bonus ekledik dediler kaybetmistim bakalim simdi 15 tl verirler mi yeni uyelere yaziyor ama deneyelim sansimizi :)