Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Otobet | 800 TL Nakit Çevrimsiz Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

em1ngen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
338
134
43
vip kısmına gırersenız sıtenın baywinin olduğunu anlarsınız arkadaşlar 1 2 gun sıkıntı cıkarabılır ama guzel site

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
570
273
63
2 saattir bekliyor ödeme canlı destek onaylandı çekiminiz diyor ama hesaba gelen bir şey yok

Ekli dosyalar

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,403
113
Çekim ödendi oldu hesaba gelen giden yok ya sabır

fkartal1992

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,403
113
Dün çekim için bekleyen birsuru insan vardı kasaları vardır umarım bende yeni talep verdim ikinci seviyeye gecmedi bile 20 dk dır
Yoğunluk var ödenecek diyor dedim ki ödenmeden ödendi yazmasaydiniz sistemden güven kırıcı oluyor diye haklısınız diyor bekliyicez elden birşey gelmez

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
669
198
43
Yoğunluk var ödenecek diyor dedim ki ödenmeden ödendi yazmasaydiniz sistemden güven kırıcı oluyor diye haklısınız diyor bekliyicez elden birşey gelmez
Seninkini bilmiyorum bence bi saate kalmaz gelir de biz yeni verdik 12 önce gelmez gibime geliyo sasirtsinlarda göreyim

Rasim12355

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,018
113
Ekli dosyayı görüntüle 632931

🤩 OTOBET 800 TL NAKİT ÇEVRİMSİZ YATIRIMSIZ DENEME BONUSU 🤩

Otobet üyeliğini oluştur! Anında 800 TL NAKİT DENEME BONUSU ' nu Aktif Et! Kullan ve Kazan!

Bonus Nasıl Kullanılır?

• Deneme bonusu üyelik oluşturma esnasında seçilmesi gerekmektedir. Seçimin ardından kayıt işlemi tamamlanarak deneme bonusu aktif edilebilmesi için Telefon ile SMS aktivasyonu yapılmasının ardından deneme bonusu hesaba otomatik olarak yansıyacaktır.

• Deneme bonusundan yararlanmanız halinde hesabınıza 800₺ nakit eklenecektir.

• Bonustan yararlanabilmeniz için ilk defa kayıt olmanız veya daha önce kayıt olmuşsanız finansal işleminiz olmaması ve deneme bonusu kullanmamış olmanız gerekmektedir.

• Eklenen 800₺ nakit tüm alanlarda geçerlidir.

• Deneme bonusundan her üye sadece 1 kez yararlanabilir.

• Bakiyenizi 8.000₺ tutarına ulaştırmanız halinde bonus otomatik olarak 800₺ olarak düzenlenecektir.

• Düzenlenen 800₺ bakiyenizi sadece HAVALE yöntemi ile çekim yapabilirsiniz.

• Belirtilen kurallar ve şartlar, kullanıcıların bonusu etkinleştirmeden önce dikkatlice incelemeleri önemlidir.

• Deneme bonusu kullanım süresi 30 gün (1 AY)'dır. Bu süre içerisinde gerekli şartlar sağlanmadığı takdirde bonus ve bonustan elde edilen kazançların tamamı sıfırlanır.

Otobet Genel Bonus Ve Kuralları Geçerlidir.

-- Otobet Üyelik ve Giriş için Tıklayınız --
Reis geçen biz açmıştık konuyu kaldırmışsiniz neden acaba