Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Otobet | 800 TL Nakit Çevrimsiz Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

Ircey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
839
63
28
Dün 17 den beri islemde

zaza2526

Yeni üye
Yeni Üye
1
0
3
Canlı desteğe bir türlü bağlanamıyorum ve 8000 TL yaptm bakiyeyi otomatik düşmedi 800 TL ye ve şuan çekim veremeyiyorumScreenshot_2024-10-09-09-41-40-819_com.android.chrome.jpgScreenshot_2024-10-09-09-41-40-819_com.android.chrome.jpg

Rasim12355

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,213
1,018
113
Bı arkadaş vardı otobete para atmıştı konuyu açan bana yani 1k gönderecekti nerede o arkadass :)))

Ircey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
839
63
28
20 saat oldu el insaf

İcardi54

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7
3
3
Benimde 20 saat oldu hala yatmadı işlemde yazıyor 20 saattir ama bi türlü göndermediler parayı

hikmet1912

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
34
18
Hata ediyorlar böyle çok müşteri kaybederler hatta hiç kazanamazlar ödeme yapılır ama

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
669
198
43
Hata ediyorlar böyle çok müşteri kaybederler hatta hiç kazanamazlar ödeme yapılır ama
Kanka site yeni açıldı ve hemen hemen üyelik açan 5 kişiden 4 çekim aşamasına geldi ben çektim mesela 40 dk ödedi şuan biraz gecikmiş çekimler ama ödeme yapıyor site

Icardi84

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,329
1,504
113
Kanka site yeni açıldı ve hemen hemen üyelik açan 5 kişiden 4 çekim aşamasına geldi ben çektim mesela 40 dk ödedi şuan biraz gecikmiş çekimler ama ödeme yapıyor site
Doğru dion kardes 24 saat oldu şuan sabırla beklemek gerek yokmuş yatmis gbi dusun gelince sevin usulü yapılması lazim

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
669
198
43
Doğru dion kardes 24 saat oldu şuan sabırla beklemek gerek yokmuş yatmis gbi dusun gelince sevin usulü yapılması lazim
Yani bende isterim çekimin gelsin hemen yatir oyna belki işin vardır lazımdır ama vaziyet bu site yeni çekim yapan çok insan var yatırım oldukça siteye çekim ödüyorlar sanırım

Krlfrk

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17
6
3
Yani bende isterim çekimin gelsin hemen yatir oyna belki işin vardır lazımdır ama vaziyet bu site yeni çekim yapan çok insan var yatırım oldukça siteye çekim ödüyorlar sanırım
Altında kalacakları işi yapmayacaklar o zaman müşteri o kadar umurlarında değilki maile dahi geri dönüş yapmıyorlar.

Doga2516

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
669
198
43
Altında kalacakları işi yapmayacaklar o zaman müşteri o kadar umurlarında değilki maile dahi geri dönüş yapmıyorlar.
Aga eminim çekim yapanların çoğu çok kolay ulaşmistir sanirim hedefine benim ki öyle oldu şahsen 800 çok güzel bi zamanda geldi bide işimi gördüm kendi adıma konuşuyorum umarım sizinkilerde en kısa zamanda gelir