Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Otobet | 800 TL Nakit Çevrimsiz Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

hikmet1912

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
34
18
Belki size abarti gelecek ama belki 1 milyon üye oldu ama ödeme konusunda önlemini daha önce alicaksin

burakkck

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
0
1
Ekli dosyayı görüntüle 632931

🤩 OTOBET 800 TL NAKİT ÇEVRİMSİZ YATIRIMSIZ DENEME BONUSU 🤩

Otobet üyeliğini oluştur! Anında 800 TL NAKİT DENEME BONUSU ' nu Aktif Et! Kullan ve Kazan!

Bonus Nasıl Kullanılır?

• Deneme bonusu üyelik oluşturma esnasında seçilmesi gerekmektedir. Seçimin ardından kayıt işlemi tamamlanarak deneme bonusu aktif edilebilmesi için Telefon ile SMS aktivasyonu yapılmasının ardından deneme bonusu hesaba otomatik olarak yansıyacaktır.

• Deneme bonusundan yararlanmanız halinde hesabınıza 800₺ nakit eklenecektir.

• Bonustan yararlanabilmeniz için ilk defa kayıt olmanız veya daha önce kayıt olmuşsanız finansal işleminiz olmaması ve deneme bonusu kullanmamış olmanız gerekmektedir.

• Eklenen 800₺ nakit tüm alanlarda geçerlidir.

• Deneme bonusundan her üye sadece 1 kez yararlanabilir.

• Bakiyenizi 8.000₺ tutarına ulaştırmanız halinde bonus otomatik olarak 800₺ olarak düzenlenecektir.

• Düzenlenen 800₺ bakiyenizi sadece HAVALE yöntemi ile çekim yapabilirsiniz.

• Belirtilen kurallar ve şartlar, kullanıcıların bonusu etkinleştirmeden önce dikkatlice incelemeleri önemlidir.

• Deneme bonusu kullanım süresi 30 gün (1 AY)'dır. Bu süre içerisinde gerekli şartlar sağlanmadığı takdirde bonus ve bonustan elde edilen kazançların tamamı sıfırlanır.

Otobet Genel Bonus Ve Kuralları Geçerlidir.

-- Otobet Üyelik ve Giriş için Tıklayınız --
kazandım verdi

Ekli dosyalar

Sofb7171

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
256
61
28
Kendi paran yatır slotlar tamamen kapalı uzak durun anca bonusa kazanç veriyor

eran

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
Çekim yapabildimi arkadaşlar acaba
800 TL'yi 5000 yaptım sonra 990 kaldı tek tur bi oyun vardı cricket diye matematiksel olarak 8.15 de bastım 8068 olcaktı ki zaman aşımı dedi belliki vermiyor ayarlamış tur zaman kaybı hemen çıkar bu gecikmeli verdi tavsiye etmiyorum değmez