Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Özel mesaj ile para isteyen forum uyesi

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Para çekimi yaptığımda burdan konuştuğumda bu arkadaş sürekli mesaj atıyor.daha dün attı küfür ettim bugün yine mesaj atmış ..bu defada başka sitede çevirdim bonusu para lazım demiş..sürekli bu halde bu liseli veled..Kimi kandirabilcekse ibne
@Başkan banka şu sülüğü @hdbdbdjdjd
Screenshot_20180908-224347.png Screenshot_20180908-223843.png

burakonya42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
179
35
28
Belki doğru söylüyordur belkide yanlış Allah bilir fakat ön yargı ile yaklaşma güvenmiyorum de geç küfür etmene gerek varmı?

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Belki doğru söylüyordur belkide yanlış Allah bilir fakat ön yargı ile yaklaşma güvenmiyorum de geç küfür etmene gerek varmı?
adam yalan söylüyor yeni üye olmuş foruma iki günde iki ayrı siteden bonus cevrimişmiş..hakediyor küfürü..önyargıda değil kesin sonuç bu..adminler olaya el atar aynı anda birçok kişiye mesaj attığı çıkacaktr ortayaa.

• Beğen
Tepkiler: N/A

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
adam yalan söylüyor yeni üye olmuş foruma iki günde iki ayrı siteden bonus cevrimişmiş..hakediyor küfürü..önyargıda değil kesin sonuç bu..adminler olaya el atar aynı anda birçok kişiye mesaj attığı çıkacaktr ortayaa.
Sen haklısın kardeşim. Bunların yaptığı dilencilik

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
Para çekimi yaptığımda burdan konuştuğumda bu arkadaş sürekli mesaj atıyor.daha dün attı küfür ettim bugün yine mesaj atmış ..bu defada başka sitede çevirdim bonusu para lazım demiş..sürekli bu halde bu liseli veled..Kimi kandirabilcekse ibne
@Başkan banka şu sülüğü @hdbdbdjdjd
Ekli dosyayı görüntüle 7361 Ekli dosyayı görüntüle 7362
Ben sana ne dedimmm . Ön yardılı olma dedim demi mesaj atmış mesaj şimdi haklısın doğru olsun olmasın hakkındır :D

Adam00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
285
22
28
Banada atti bu arkadaş kimse 2 kez bugün çekim yapanlara sarıyor kimse kimseye atmasın para :)

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
yani biliyrm adamın herkese attığını..adam çıkmış önyargılı olma diyor..kimn dürüst kimin sahtekar oldğunu anlıyoruz biliyruz.

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,408
423
83
Ben 100 attiydim birine borcunu inkar ediyor borcum faan yok diyordu . 500 tl kara gcrdm ustelik

sysedatt

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,319
481
83
Bendende senin yatan maclara oynadim su kadar para kaybettim dedi iade vericektim, meger adamin zaten oynayacak parasi yokmus ki benim maclara oynasin :D

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
@burakonya42 umarım anladınççgördün önyargıyı.. biz biliyrz kime küfür edeceğimizi..adam dilenci kimden ne koparsam havasında.

kubilaygg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
953
68
28
serefsiz toplu mesaj attı herhalde benden de para istedi bugün

Adsız.png Adsız.png Adsız.png Adsız.png Adsız.png Adsız.png Adsız.png

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
@burakonya42 önyargılı kardeşim gel gör küfürde haklımıyım değil miyim..adam herkese mesaj atmış hemde bir çok ayrı siteden cevirdim diye..bilmeden fikir sahibi olmadan suçlama yapma.ders olsun sana.

burakonya42

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
179
35
28
@burakonya42 önyargılı kardeşim gel gör küfürde haklımıyım değil miyim..adam herkese mesaj atmış hemde bir çok ayrı siteden cevirdim diye..bilmeden fikir sahibi olmadan suçlama yapma.ders olsun sana.
ben suçlama yaptın demiyorumki bu adam güvenli veya güvensiz dedim ön yargılı olma dedim bu yani adamda güvensiz cıkmıs ee ozaman?

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
ben suçlama yaptın demiyorumki bu adam güvenli veya güvensiz dedim ön yargılı olma dedim bu yani adamda güvensiz cıkmıs ee ozaman?
Dünki mevzular gibi dejavu oldum kardeşim ne olursa olsun bak bugün bu çocuk haklı sapına kadarr inan buna dün mesaj varsa önyargılı olablrsin demşştm ahada mesaj işte haklı abi adam