Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Pandemi Hakkında

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
hayırlı geceler. arkadaşlar çoğu kişi destek almış diye az önce bende destek talebi oluşturdum pandemi için. yorumlarda ptt den alınacak para falan diyorlar. ben formu oluştururken banka hesabın varmı diye sordu sonra ibanımı yazdım ziraatimi.

bu talepler ne zaman onaylanır çok beklermiyiz. alanlar kaç günde aldı
bir de sms falanmı gelmesi lazım bana sms gelmedi direkt talep oluşturdum?

Gs344175

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
152
35
28
msj alıntıdır ama doğru bilgi :)

Daha önce 1000 tl pandemi destek alan kişilere 2. mesa atılıyor ben daha önce almama ragmen 2.defa 1000 tl bugün 11 itibari ile almış bulunmaktayım sm
Bende bugün 2 inci defa 1.000 tl aldım başvuru falan yapmadım 1 inci de yapmıştım 2 de birden mesaj geldi bayram üstü çok iyi geldi vallahi ya ptt kartıma yatırmışlar

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Bende bugün 2 inci defa 1.000 tl aldım başvuru falan yapmadım 1 inci de yapmıştım 2 de birden mesaj geldi bayram üstü çok iyi geldi vallahi ya ptt kartıma yatırmışlar
hocam soru sordum ama kimse cevaplamıyor yahu. sadece ptt kartlarınamı yatıyor paralar? bana başvururken iban istedi ziraatimi verdim olmazmı. kaç güne sonuçlanır bide

ozangs40

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,280
291
83
hocam soru sordum ama kimse cevaplamıyor yahu. sadece ptt kartlarınamı yatıyor paralar? bana başvururken iban istedi ziraatimi verdim olmazmı. kaç güne sonuçlanır bide
ziraat hesabını verdıysen ziraate ytar ne zaman yeter bilmiyorum

Gs344175

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
152
35
28
siz başvururken iban istemiyorlarmıydı
Sana söyle diyim birinci başvuru yaptığım da akbak iban yazmıştım 2 hafta da çıkmıştı onay olmuştu akbank hesabima yatırmışlardı bugün bi mesaj geldi ptt şubemiz den 1.000 tl alabilirsiniz falan diye gittim ptt kartıma yatırmışlar bayram üstü iyi geldi devlet bu sonuçta tüm bilgilerimiz var

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Sana söyle diyim birinci başvuru yaptığım da akbak iban yazmıştım 2 hafta da çıkmıştı onay olmuştu akbank hesabima yatırmışlardı bugün bi mesaj geldi ptt şubemiz den 1.000 tl alabilirsiniz falan diye gittim ptt kartıma yatırmışlar bayram üstü iyi geldi devlet bu sonuçta tüm bilgilerimiz var
2 hafta çokmuş keşke yarın yatırsalar.. havadan para sonuçta şikayet etmek olmaz. inşallah alırım bende. bana normalde bi yerden sms falan gelmyor sms gelmesimi lazım?

Gs344175

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
152
35
28
2 hafta çokmuş keşke yarın yatırsalar.. havadan para sonuçta şikayet etmek olmaz. inşallah alırım bende. bana normalde bi yerden sms falan gelmyor sms gelmesimi lazım?
Ilk başvurun e devletten başvuru sayfan dan kontrol etcen şansına çıkarsa çıkar benim arkadaş 2 aydır bekliyo ses yok ben 2 inciyi aldım bugün nasip

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
Arkadaslar ben aylar önce basvurmustm be 1 ay içinde ödediler bana ama smdi E devlete baktıgımda önceki basvurum görünüyr sadece sizde de öyle mi ?

Gs344175

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
152
35
28
Arkadaslar ben aylar önce basvurmustm be 1 ay içinde ödediler bana ama smdi E devlete baktıgımda önceki basvurum görünüyr sadece sizde de öyle mi ?
Herkez de öyle bende bidaha başvurmak için girmiştim olmuyo bugün kendileri gönderdi sağolsunlar

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
bu gece başvuru yaptım yarına yatırmazlar dimi parayı:D umut fakirin ekmeği keşke o kadar hızlı olsa. burda alan arkadaşlar, sizin kaç gün sonra hesaba yattı başvurudan sonra

wolfson01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
834
1,097
93
1 kere pandemi sosyal yardımdan bin tl aldimda dün şöyle bi mesaj geldi

'Biz bize yeteriz Türkiyem' Kampanyasi ile Aile Çalisma ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 TLyi en yakin PTT isyerinden alabilirsiniz

Bayramdan sonra gitsem alabilir miyim acaba bu şekilde gidip alan arkadaşlar var mı ?

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Ptt hesabı olan herkes aldı benim 1k ziraate yatmıştı şimdiki yatmadı dahada yatmaz tüh

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Benim adimada başvuru yapılmış ama ben aldım parayı iki ay önce tekrar başvuru yapılmış değerlendirme aşamasında yazıyor varmı böyle olan

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,680
24,586
113
Benim adimada başvuru yapılmış ama ben aldım parayı iki ay önce tekrar başvuru yapılmış değerlendirme aşamasında yazıyor varmı böyle olan
Bendede öyle ama ptt hesabı olanlar aldı farklı banka hesabı verdiğimiz için yalan olduk biz :)