Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Yarın olsada paramızı alsak heyecanlandım 😀😀

• Haha
Tepkiler: BJK

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
ptt kurum ödemelerine bakacaksınız öncede alanlara başvuru yapmadan otomatik verilmiş..bana ptt ön ödemeli kart vermişlerdi.. yarın o karta yatacak diye ibare var bakalım..bari gece yatsada sabah kuyrukta telef olmasak..bilenler var mı acaba gece 12 den sonra yatar mı sabah 10 dan sonra mı yatar

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
ptt kurum ödemelerine bakacaksınız öncede alanlara başvuru yapmadan otomatik verilmiş..bana ptt ön ödemeli kart vermişlerdi.. yarın o karta yatacak diye ibare var bakalım..bari gece yatsada sabah kuyrukta telef olmasak..bilenler var mı acaba gece 12 den sonra yatar mı sabah 10 dan sonra mı yatar
Sabahtan beri bakıyorum bu şekilde

Ekli dosyalar

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Dostum gecen bayramda c.tesi gunu yatmisti. Yani gece gunduz fark etmiyor bence. Üstelik c.tesi eft olmuştu.

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Buna nasıl bakarız başka e devlet sabahtan beri hata veriyo

Hermes07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
587
366
63
Önceden alanlar a otomatik basvurmadan yatiyormu basuvuramiyoruz cunku surec devam ediyor yaziyor bilgisi olan

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Acaba TC kimlik numarasina gore mi veriyorlar ödemeyi bana neden perşembe gel dedi garip

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Hic bisi cikmiyor bnde orda pandemi bolumunde ise surec devam ediyor yaziyor daha onceden almistim bu sefer vermezler galiba
Kapsam dışına çıktı yazcakmış bu şekilde yazarsa yatcak sana fa burdan arkadaş söyledi bende 2 kez aldım baktım bugün 30/04/2021 kapsam dışına çıktı yazıyo yarın yatar diyolar inşallah bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...