Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,519
5,983
113
Evet arkadaşlar, gelelim fasülyenin faydalarına. Konuyu açtığımda kapsam dışına çıktı sonuçlandı anlamına geliyor, eger yaninda feshedildi red edildi yazmiyorsa yalın olarak sadece kapsam dışına çıktı yazıyorsa onaylanmış anlamına geliyor dediğimde bana yanlış bilgi verme milleti umutlandırma diyen dostlarımdan özür dilerim yanlış biliyormuşum özürü hakettiler... Kıssadan hisse ile
Ama neden bende de kapsam disina cikti yazıyor du 😢😢😢

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Ben o ptt görevlisine yaktım kafayı beni niye perşembeye atiyorsun demek ki adam da kalabalık olmasin istiyor orda :)))

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Beyler ben ciddiyim yarın alacaklar şimdiden olmasa da sahur vakti çıkın anca yer kaparsınız millet karaborsadan yer satmaya gidiyordur inanin yarın ödem e almayacaklar bile kuyrukta olur yer satmak için
Abi önde yerimiz var 30 liraya seni öne alalım
Ciddi misin
Abi ayıp ettin gel sen :))))

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Kazanan kuponlara bakar gibi çıkan arkadaşlara bakıyoruz bu konuda da abdestsiz doğmşz

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Beyler ben ciddiyim yarın alacaklar şimdiden olmasa da sahur vakti çıkın anca yer kaparsınız millet karaborsadan yer satmaya gidiyordur inanin yarın ödem e almayacaklar bile kuyrukta olur yer satmak için
Abi önde yerimiz var 30 liraya seni öne alalım
Ciddi misin
Abi ayıp ettin gel sen :))))
Kanka engelli kartım var sıra derdim yok şükür :) yasal hakkımı kullanıyorum :)

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
bosver dost alan herkes kumarda yıcek zaten gunaha gırmedın ıste fena mı oldu :D
başka ülkenin vatandaşıyız herlde Bişeyden fsydalanamuyoruz 1 sene bekledik sonuç cıkmadan kayboldu bu başvuruda aynı devam edio bayram üstü iyi olurdu şuan ben bağlamam kumara ortalık berbat çalışsan da para yok yani Allah sonumuzu hayır etsin dost valla

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
başka ülkenin vatandaşıyız herlde Bişeyden fsydalanamuyoruz 1 sene bekledik sonuç cıkmadan kayboldu bu başvuruda aynı devam edio bayram üstü iyi olurdu şuan ben bağlamam kumara ortalık berbat çalışsan da para yok yani Allah sonumuzu hayır etsin dost valla
Valla nasıp 1 kere başvurdum daha da vurmadım bu üncü alcam yarın inşallah 🙏

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
oyle knk burda 2 3 kere alan cocuklar var 18 19 yasında sen evlı barklı adamsın 1 kere cıkmıyo ne bıcım ıs anlamıyorum hıc bı bku beceremıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...