Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Gayet açıklayıcı olmuş.edebiyat öğretmeni sizin kadar gayet iyi anlatamaz.agzina sağlık.vatana millete hayırlı olsun.Halkimiz yalnız değildir.Allah TÜRKİYE CUMHURİYETİ devletini başımızdan eksik etmesin.Allah devletimize zaval vermesin

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
Arkadaşlar konunun haberi var bütün sitelerde ama onu buraya kopyalasam uzun olduğu için eminimki çoğu kişi okumayıp yine soru soracak.
Bu sebep ile çok net ve anlaşılır şekilde bizi ilgilendiren kısımları yazıcam ve bu bilgi kesin net bilgidir bakanın açıklamasıdır.

*Daha önce 1000 tl yardım alanlara (1.2.3 faz) yani yardıma muhtaç olduğu daha once SYV tarafından tespit edilmiş ve onaylanmış kişilere bayrama kadar PANDEMİ TAM KAPANMA DESTEĞİ olarak 1100 tl verilecek.
*Hiçbir şekilde başvuru yapılmayacak daha önce alanların hepsine şuanda da sgk sı yoksa ve evde maaş alan yok ise yani eski şartları devam ediyorsa kesin olarak verilecek.
*Ödemeler daha onceden İBAN NO vermiş ise oraya, eğer vermemiş ise PTT ye yatacak.
*Ödemeler bayrama kadar yapılmış olacak.
*Sorgulamalar E-devlet üzerinden 👉 SOSYAL YARDIM BİLGİLERİ sorgulama bölümünden yapılacak. Eğer orada ödeme görünüyorsa ve İBAN'a gelmemiş ise yine e-devlet'den 👉 PTT KURUM ÖDEMELERİ SORGULAMA bölümünden ptt ye yatıp yatmadığını görebileceksiniz.

Resmi açıklama bakan Yanık tarafından bugün yapıldı.

Umarım sorulacak bütün soruların cevabını yazmışımdır yardımcı olabilmişimdir.
İyide bunun Takibini zaten E-devletten pandemi ödemeleri bölümünden zaten yapabiliyrsn Bunun için PTT yi aramaya gerek yokki

breezy

Kumar oynamak, bilinmeyene bel bağlamak demektir.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
154
64
28
Aga bu nedir hep aynı sey
Kardeşim benden sana bi tavsiyede denemende fayda var benimde bir senedir süreç devam ediyordu şu videoyu izleyip adımları tek tek uygulayıp başvuruda bulundum ve 1-2haftaya onaylandı ve param pttye yattı denemende fayda var

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
İyide bunun Takibini zaten E-devletten pandemi ödemeleri bölümünden zaten yapabiliyrsn Bunun için PTT yi aramaya gerek yokki
Tamam dostum sen gir pandemi bölümünden yap sorgulamanı, ayrıca ptt yi araman lazim diye birsey yazıyormu?

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Türkiye çok güzel ülke, vatandaşı değilseniz...
3 kere başvurdum 3 üde işleme devam ediyor 8 aydır ne bankaya para geldi ne pttye işyerindeki kızın arabası var babasının dükkanı ona 2 kez verdiler benim gibi üstüne bişi olmayan anası babası yaşlı garibana vermiyorlar devlet işte iyiye bakıyor kötüyü es geçiyor ne diyim.

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Evet beyler şimdi baktım, dün görünmüyordu birşey. 30 nisanda TAM KAPANMA olarak sosyal yardim gorunuyor ama yatan birsey yok henuz.
Kontrol edin sizde gorunuyormu suan bu
IMG_20210503_113231.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...