Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Alamayacaklar için REDEDİLDİ/FESEDİLDİ yazar. Adam kendini parçaladı hâlâ inanmıyorsunuz. Kapsam dışına çıktı derken olumsuz gibi geliyor insana ama orada verilecek şeklinde oluyor.

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Sen doğru yazıyorsun.Kafa kurcalayan bir durum var.ondan dolayı anlamakta zorluk çekenler var KAMSAMDİSİ YAZİYOR YANİNDA REDDEDİLMİŞ YAZMIYOR.YANİ ALIYORUZ ANLAMİNA GELİYOR.GERCEK SORUN AYNİ HANEDE SİGORTALI VAR İSE ALINMIYOR.ACİKLAMASİ KAFALARI KURCALIYOR.BENCE BU OLAYDAN DOLAYI İNSANLAR ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR.SUAN BENDE KAMSAMDİSİ YAZIYOR.YANİNDA RED EDİLDİ FESHEDİLDİ YAZMIYOR..FAKAT AYNİ EVDE KALDIĞIM İKAMETGAH AYNI OLAN ARKADAŞIM VAR.YİNE VERECEKLERMİ.DAHA ONCE 2 DEFA ALDİM.
Dostum zaten dun bakanin aciklamasini dinledim, adam diyorki daha önce basvurup syd vakiflarimizca onaylanmis ve odeme yapilmis kisilere suan ayni sartlari sagliyorlar ise yine verilecek basvurusuz. Yani o zaman alipta suan sgk si varsa ya da kcö alıyorsa ya da ikametine maas alan biri gelmisse vs vs verilmiyecek diyor. Eski sartlari ayni olanlara ödenecek yani dostum

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Beyler bakın ( KAPSAM DIŞI ) ile (KAPSAM DIŞINA ÇIKTI ) aynı anlamı taşımıyor bunu anlayın artık ( KAPSAM DIŞI) yazıyorsa unutun ama.... ( KAPSAM DIŞINA ÇIKTI) yazıyorsa bekleyin doğum yılının son hanesine göre yatirilacak benim cuma günü yatıcak anlayın artık
Canımın içi iksii arasinda bur fark yok, bu kelime nin karsiligi SONUCLANDİ demek. Eger red olmus ise hemen yaninda FESHEDİLDİ RED yaziyor zaten. Kapsam Disi yazipta baska bir şey yazmiyor ise ödemeni bekle anlamina geliyor

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Dostum zaten dun bakanin aciklamasini dinledim, adam diyorki daha önce basvurup syd vakiflarimizca onaylanmis ve odeme yapilmis kisilere suan ayni sartlari sagliyorlar ise yine verilecek basvurusuz. Yani o zaman alipta suan sgk si varsa ya da kcö alıyorsa ya da ikametine maas alan biri gelmisse vs vs verilmiyecek diyor. Eski sartlari ayni olanlara ödenecek yani dostum
Eyvallah bilgin için.A
Ellerine sağlık

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
ozaman bendede yaziyor kapsama disina cikti diye bekleyecez insallah dedigin gibidir bende internetin yalancisiyim
Beni kanser ettin :) Odemeyi alinca cezalisin, 1 paket kopek mamasi alip mahallendeki kedi kopegi besleyeceksin hayrina :)

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,305
28,015
113
Sişmdi baktım benımkindede böyle yazıyor ama gelen bişey yok Screenshot_2021-05-03-15-03-01.png

alicangultekin1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
225
284
63
arkadaşlar peki bu başvuru süreci devam edenler nasıl olur sizce ne zaman sonuçlanır bu

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Benim ozmanda sgk wardı şimdide war ozaman 1000 tl werdiler şimdiki şartlarım aynı ama başvurum red edildi sebebimise faz-2 den almışım diye bakanın söyledigiyle sistem çelişkili oluyor demektir yani birinden biri yanlış :)

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
2020 den beri surec devam ediyor buda garip yeni basvuru cumaertesi gunu yaptim hep ayni cvp süreç devam ediyor

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,921
2,043
113
Benim ozmanda sgk wardı şimdide war ozaman 1000 tl werdiler şimdiki şartlarım aynı ama başvurum red edildi sebebimise faz-2 den almışım diye bakanın söyledigiyle sistem çelişkili oluyor demektir yani birinden biri yanlış :)
Kardesim hala anlamiyorsun. Sen faz 3 e basvurmussun ve faz 3 de diyorki 1 ve 2 den alanlar 3.den alamaz. Suan konustugumuz BASVURUSUZ TAM KAPANMA DESTEGİ

Arda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,948
1,395
113
2020den beri devam eden sonuclanmayan ve cimartesi gunü tekrar basvuru yaptigim devam eden süreç icin yorumlari alalim😀😀 komedi durumlar isyerinde bir tanidik var heryerinden para cikiyor o kadar zengin sosyal yardim cikmis

aslnmcht

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
317
75
28
Beyler 6-7 aydır işsizim bu pandemi çıktı çıkalı ben hiçbir yardım almadım bin TL falan. Alabilir miyim acaba ? En kolay nasıl alırım ? Sigorta yok bayadır ama baba emekli buna bakıyorlar mı yardımcı olun alabilir miyim acaba ya

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Arkadaşlar e-dewlet üzerinden "sosyal yardım bilgileri sorgula" yazınca bu bilgiler cıkıyor biz pandemi sosyal desten basvurusuna bakıyoruz yanlış bakıyormuşuz sanırkm tekrar kontrol edin bence şahsen ben daha yeni çözdüm bende de şimdi kapsam dışına cıktı diyor

Ekli dosyalar

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,361
1,184
113
DOSTUM KELLEMİ ORTAYA KOYARİM.
KAPSAM DIŞINA ÇIKTI demek Sonuclandi anlamina geliyor. Eger kapsam disina cikti yazipta yaninda FESHEDİLDİ RED EDİLDİ yaziyor ise reddir. Yaninda aciklama yok ise onaylandi demektir. Simdi sana sormak istiyorum, ben 2 kere aldim ve suan bu son TAM KAPANMA yardimina hicbir basvurum yok zaten basvuru alinmiyor, durup dururken red etmek icin mi otomatik basvuru girmisler? Ayrica suan ptt den çıktım adıma onaylanmis bir odeme var sadece daha odeme tarihi emri belirlenmemiş. Lutfen gereksiz bilgi ya da bosa umut veriyor gibi konusma. Zaten kabahat bende konuyu açtım. Egerki bu TAM KAPANMA DESTEK olarak sosyal yardim bilgileri sorgulamada KAPSAM DİSİNA CİKTİ yazipta 1100 yl alamayan varsa ben vericem o parayı hodri meydan. Syd vakfinda ki ilçe muduru ile can ciger arkadaşız adam yanlis mi biliyor? Hatta tekrar sordugumda at y...gi kitmisin dedi :) Dahasi, ilk post da Turkce ve gayet anlasilir yazdim, daha once alanlara verilecek ama ayni sartlari sagliyorsa dedim, o zaman almıştır ama suan sgk si vardir ya da kçö aliyordur ya da ikametine ailesinden birisi gelmistir maasi olan vs vs. Kardeşim bu konuya son kez yaziyorum inan insanlara birsey anlatmak kadar zor birsey yok.
Bende böyle yazıyor başkan

Ekli dosyalar

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Beyler 2020 mayıs ayında 1000₺ ptt den alın die mesaj gelmişti ve almıştım. Parayı almama rağmen günden o beri sistemde süreç hala devam ediyor yazıyor böyle olan olupta alan varmı?
Bendede aynı olay var usta 7 Mayıs'ta basvuru yaptım Haziran'da yattı 1000 lira ama sğrec hala daha devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...