Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pandemi Tam Kapanma Destek 1100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Yapilmiyor. Kanka ilk postu tamamen okumani rica ediyorum
Ben yanlış sorguluyormuşum çözdüm ama bence bi yanlışlık war internet sitelerinde kapsam dışına cıktı yazıyorsa babayı alırsın anlamı tasıdıgını yazıyor sitelerin hepsi

Gandh81

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
56
16
8
Arkadaşlar ben geçen yıl başvuru yaptım 2 ay süreç devam ediyordu sonra red verilmiş hani ışım gucumde de yok sabit sssk desen yok yan gelir maaş yok 30 Nisan'da tekrar başvurdum çıkar mı bana da bu devlet büyükleri ihdiyac sahiplerine vermiyor sanırsam vermiş olsa bananda verirdi red olmaz di ilk başvuru devletten daha krs almislim

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,911
2,912
113
Hayirli olsun kardesim cumaya kadar yatar
Aga peki bizim bu onay süreci olayı nasıl olur bilgin varmı gecen sene Haziran'da 1000 TL yattı ama hala bu yazı bu sekilde devam ediyor çözemedim su olayı IMG_20210503_164229.jpg

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,424
3,984
113
Canımın içi iksii arasinda bur fark yok, bu kelime nin karsiligi SONUCLANDİ demek. Eger red olmus ise hemen yaninda FESHEDİLDİ RED yaziyor zaten. Kapsam Disi yazipta baska bir şey yazmiyor ise ödemeni bekle anlamina geliyor
Dostum ben de 2 kez aldım.Ama şu an sigortalıyım.6 ay oldu.Ama bende de kapsam dışına çıktı diyor red yok.Alabilir miyim ?

Thesef

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
611
189
43
Ben gecen sene faz 1 faz 2 aldım ama sorgulama da çıkmıyor . Halbuki gecen sene den ve şimdiden iş sigorta vs hersey aynı herhangi bir değişiklik Yok bu paralar neye göre kime göre anlam veremiyorum devlete birimde çıkıp açıklama da yapmıyor ne biçim yerde yasıyoruz yav.

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
2020den beri devam eden sonuclanmayan ve cimartesi gunü tekrar basvuru yaptigim devam eden süreç icin yorumlari alalim😀😀 komedi durumlar isyerinde bir tanidik var heryerinden para cikiyor o kadar zengin sosyal yardim cikmis
2 ye nasıl basvurdun benımde 2020 den berı surec devam ediyor dıyor daha basvuramıyorım

Emocanfan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
823
140
43
Arkadaşlar e-dewlet üzerinden "sosyal yardım bilgileri sorgula" yazınca bu bilgiler cıkıyor biz pandemi sosyal desten basvurusuna bakıyoruz yanlış bakıyormuşuz sanırkm tekrar kontrol edin bence şahsen ben daha yeni çözdüm bende de şimdi kapsam dışına cıktı diyor
Kardesım ben pandemı 1 aldım snra hep surec devam ediyor yazıyor bırde sosyal yardım yerıne baktığım zaman aldıgım o bıntl bıle orda gozukmuyo ne ayak anlamadım

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,567
839
113
Arkadaslar ben bızbıze yeterız kampanyası 1000 tl aldım smdi boyle dıyor lütfen duzgun ve dgru bır bilgı verırmısınız

Ekli dosyalar

38Kartal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
563
224
43
Ben gecen sene faz 1 faz 2 aldım ama sorgulama da çıkmıyor . Halbuki gecen sene den ve şimdiden iş sigorta vs hersey aynı herhangi bir değişiklik Yok bu paralar neye göre kime göre anlam veremiyorum devlete birimde çıkıp açıklama da yapmıyor ne biçim yerde yasıyoruz yav.
2 defa almışsın daha sızlanıyon geçen seneden beri bir yerde iş bulamadın mi buralarda vakit olduruyon

Krieger1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,043
827
113
Arkadaslar ben bızbıze yeterız kampanyası 1000 tl aldım smdi boyle dıyor lütfen duzgun ve dgru bır bilgı verırmısınız
Onaylandı paran hesabına yatacak demekmiş Youtube 'ta videolar war açıp ordan ayrıntılı detayları dinleyebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...