Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Papara Dolandırıcıları

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
biliyom çok var bende gördüm. adamlara önlem alın dedim ikiside beni linçliyo şimdi sanki devleti yok sayın boşverin verin hesaplarınızı falan dedik🤣
biraderim linçlediğim falan yok konulara yaklaşımın burdan fikir alıp haraket edecek olanları yanlış yönlendirebilir cinsten bunu söylüyorum. ayrıca devleti küçümsemen hangi devlet falan diyerek yaklaşman hiç hoş değil. beğenmiyorsan az önce dediğim gibi beğeneceğin yerler vardır elbet.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,015
44,374
113
biraderim linçlediğim falan yok konulara yaklaşımın burdan fikir alıp haraket edecek olanları yanlış yönlendirebilir cinsten bunu söylüyorum. ayrıca devleti küçümsemen hangi devlet falan diyerek yaklaşman hiç hoş değil. beğenmiyorsan az önce dediğim gibi beğeneceğin yerler vardır elbet.
Baska ulkede para kazanarak irkciliga maruz kalacagima (burdaki suriyeliler afganlar gibi) burda omrum boyu fakir yasamaya raziyim.benim zoruma gider o mualamele kaldiramam.hic irkcilik yapmadim yapmamda ama cinlileri sevmedimigimide inkar edemem.nefret soz konusu degil ama sevemiyorum hem cok pisler hem cok midesizler hemde cok duygusuzlar insan demeye bin sahit lazim

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,853
4,841
113
Baska ulkede para kazanarak irkciliga maruz kalacagima (burdaki suriyeliler afganlar gibi) burda omrum boyu fakir yasamaya raziyim.benim zoruma gider o mualamele kaldiramam.hic irkcilik yapmadim yapmamda ama cinlileri sevmedimigimide inkar edemem.nefret soz konusu degil ama sevemiyorum hem cok pisler hem cok midesizler hemde cok duygusuzlar insan demeye bin sahit lazim
Bro ırkçılık değil o zaten ben de sevmem çinlileri :D

gandalf99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
314
83
28
kendi papara hesabını satan ya da kiralayanlar var çok saçma iş

Tugras34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
167
18
18
Peki bu sitelerin kullandığı papara hesapları kimin onlarda kiralama yapıyor düzgün birini bulursan demekki ödeme yapiyorlar

fatih424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
924
242
43
Papara Dolandırıcılarına Denk Gelirseniz Link Veya Ekran Görüntüsünü Alıp Papara'nin Facebook Sayfasına Mesaj Atın Onlar Gereken İşlemi Başlatiyorlar

venom2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
432
188
43
beyinsiz niye diyon hocam bende çok parasız kaldım bi ara beyinsizlik değil çaresizlik. bunu yapanların çoğu karşıdakinin dolandırıcı olduğunu biliyodu ama işte umut dünyası belki öder dedik verdik hesapları. ibanınızı verin ödeme yapılcak falan diyip güven veriyo şrfszler. bende verdim hesabımı aynı şekil alıp gittiler hesabı. benimki hem bu olay hemde başka sebepten kapandı 2 kere. yakınen tanıdık biri var o saolsun kapansada açtırtıyom hesabı. onun dışında başına bişey geleni görmedim belki vardır ama en kötü duruşmaya çağırırlar adliyeye oda en kötü. ona göre işinizi sağlama alın konuşma kayıtlarını alın wp ve telegramda karşı taraf mesajları silebiliyo önleminizi alın. en iyi ihtimal hesabınıza bidaha giremezsiniz devletsel bi sorun yaşamazsınız
Kardeşim bırakın bu işleri millet kuru ekmeye dahi muhtaç olsa yapmasin sen bu işi yapar yakalanırsan direk teröristsin neyden bahsediyorsun beyinsiz dediğim için hadi özür dilerim ama bence az demişimdir 400 TL için kiralayacagina git 4 gün bulaşık yıka minimum saati 10 TL ye yıkarsın bulaşığı günde 8-10 saat çalış al paranı çok muhtacsan. arkadaşlar asla kiralamayı hesaplarınızı en ufak bir patlama durumunda bittiniz asla derdinizi anlayamazsınız kim ne derse desin bu konu hakkında inanmayın.

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Arkadaşlar ben size bu tezgahı alatayim kısaca
Bu garibanlarin geneli öğrenci papara kiralama ayağına sizden onaylı hesabınizi alıp sanal kart açarak kampanyalı aboneliklerden aliyolar sonra onu internetten satıyorlar hani sanarsinki milyon dolarlar dönüyor ama şu saçmalığı elli yüz lira için yapıyolar 😁

Ferat123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,824
917
113
Siz kafayı yemişsiniz

son1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
526
252
63
beyinsiz niye diyon hocam bende çok parasız kaldım bi ara beyinsizlik değil çaresizlik. bunu yapanların çoğu karşıdakinin dolandırıcı olduğunu biliyodu ama işte umut dünyası belki öder dedik verdik hesapları. ibanınızı verin ödeme yapılcak falan diyip güven veriyo şrfszler. bende verdim hesabımı aynı şekil alıp gittiler hesabı. benimki hem bu olay hemde başka sebepten kapandı 2 kere. yakınen tanıdık biri var o saolsun kapansada açtırtıyom hesabı. onun dışında başına bişey geleni görmedim belki vardır ama en kötü duruşmaya çağırırlar adliyeye oda en kötü. ona göre işinizi sağlama alın konuşma kayıtlarını alın wp ve telegramda karşı taraf mesajları silebiliyo önleminizi alın. en iyi ihtimal hesabınıza bidaha giremezsiniz devletsel bi sorun yaşamazsınız
Hesabı nasıl geri açtırdın?