Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Papara Kartımdan Yemek Yenmiş

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,835
6,910
113

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,693
2,595
113
Kendi yemek sepetimden bş öğrenebilirim ben hayatımda kullanmadım ya belki 1 kere kullanmışımdır
Neyse dost sayende artik kimse papara veya payfixte para birakmaması gerektigini ogrendi buyuk adamsin 😂

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,016
5,503
113
Bilgileri verceklerini sanmıyorum anca Dava açarsan bilgileri paylaşırlar diye tahmin ediyorum. Adres v.b bilgileri paylaşmazlar bence. Ama ufak bi sosyal mühendislik ile belki bulunabilir.

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,157
43,665
113
Bilgileri verceklerini sanmıyorum anca Dava açarsan bilgileri paylaşırlar diye tahmin ediyorum. Adres v.b bilgileri paylaşmazlar bence. Ama ufak bi sosyal mühendislik ile belki bulunabilir.
Valla bilmiyom ya morallim çok bozuldu

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,693
2,595
113
Paparaya meil at dost yasal banka oldu belki iade ederler ...

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Selamın aleyküm dostlsr sabah uyandım paparaya baktım 286 tllik yemek yemiş birisi şok oldum. Bunu nasıl yapabilirler ve ben bunu kimin yaptığını nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Ekli dosyayı görüntüle 497467
Yemek sepetinden nereden ve kimin adına çekildiğini detayıyla öğrenebilirsin diye düşünüyorum.

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,016
5,503
113

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,503
1,086
113
Selamın aleyküm dostlsr sabah uyandım paparaya baktım 286 tllik yemek yemiş birisi şok oldum. Bunu nasıl yapabilirler ve ben bunu kimin yaptığını nasıl öğrenebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Ekli dosyayı görüntüle 497467
Hangi gavur üstelik ramazanda böyle bişi yapmış 😁 şaka bi tarafa bu ara sık duyuyorum ara bi paparayı falan istersen yemek sepeti canlı desteğe bağlan