Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Papara Kiralama Hk.

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,139
6,143
113
Aşırı zor durumdaysan tefeciye bulaş bunlara bulaşma bunlar daha tehlikeli (tefeciye de bulaşma tabi )

tekergokhann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
489
157
43
Ödeme yapmıyorlar birde hesap kiralamak demek hesabın patlarsa oynatıcı olarak mahkemelik oluyorsun hapse girme ihtimalli ceza yiyorsun para cezasıda çok yüksek oluyor haberiniz olsun.

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
871
311
63
Ödeme yapmıyorlar birde hesap kiralamak demek hesabın patlarsa oynatıcı olarak mahkemelik oluyorsun hapse girme ihtimalli ceza yiyorsun para cezasıda çok yüksek oluyor haberiniz olsun.
ben bi kere çok zor durumda kaldım mecbur birine verdim 1 haftalık şifre filan verdim odeme yaptık dedi yalandan bi dekont attılar.ama gelen bişi yok eft yaptık bilmem ne.10dk sonra paparayı aradım dedım hesabımı ele geçirmişler.direk kapatttılar daha da açılmadı o gunden beri.dümen aynı

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Papara hesabimi satıyorum alan varsa , 10 senedir aktif kullanıyorum, onaylı limitlerim yüksek günlük 100 freespin karşılığı ama çevrim olmayacak, max çekim en az 500 olabilir.