Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Paparama Yanlışlıkla Para Gelmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prmmali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
384
69
28
Çekilişe katılmak için en az 500 mesaj şart mı

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,067
1,280
113
Yüce mevlam sana layık görmüş hayırını gör dost

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
payfix etkinlikleri de olacak
ilerleyen zamanlarda
şimdilik limit durumu papara da müsaitlik oluyor dostum
Bu cekilis olayi hic adaletli olmuyor cikan 20 kisiden 10 u foruma sadece para icin uye olan kisiler
Adamlar sadece kupon cekilisleri ve para cekilislerine geliyor Baskana defalarca bir cok kişi soyledi gecen forum iyilestirme konusunda degişen birsey yok hala cozum bulunmadi forumda aktif olan kisilerin haklarina giriyorlar cozumude basit aslinda

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,069
2,866
113
Bu cekilis olayi hic adaletli olmuyor cikan 20 kisiden 10 u foruma sadece para icin uye olan kisiler
Adamlar sadece kupon cekilisleri ve para cekilislerine geliyor Baskana defalarca bir cok kişi soyledi gecen forum iyilestirme konusunda degişen birsey yok hala cozum bulunmadi forumda aktif olan kisilerin haklarina giriyorlar cozumude basit aslinda
Kardeş yıllardır üyeyim bu foruma 2 3 sene önce papara ödülü çıkmıştı birde şimdi e bütün cekilislere katılmama rağmen zamanı gelince sanada çıkar

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
yanlış telefon o. 25 yıllık banka hesabım var daha yanlışlıkla para gönderene rastlamadım

haksert5050

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
153
74
28
banada yakabetten banka havalesine 1550 tl gelmisti bide faffbetten 2kere 260 tl gonderdiler

1907eee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,115
319
83
yanlış telefon o. 25 yıllık banka hesabım var daha yanlışlıkla para gönderene rastlamadım
Bana azerbaycandan 35 milyar geldi aralık-2007 15 de dedi. Arjantin şampiyon olura başıyım parayi sonra iade edrim salak gibi geri gönderim azerbaycan kardeşlerimiz diye cok pişmanım 5 fantazi vardi arjantin şampiyon oluru 175.000 milyar gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...