Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Para İsteyenleri Banlayabilirsiniz..

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,635
71,883
21,113
Sizden para isteyenleri ss çekip bana attığınız zaman o kişinin banlanmasına sebep olabilirsiniz.

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,859
50,602
113
Sagolun başkanim

eymenim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
798
567
93
bu erdemq6 herkeseten istiyor konuyla ilgili mesaj atmıştım zatii

crazyfrok33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
421
16
18
Benden de erdemq6 ve yalabik istedi :) yeter ki çekim yaptık yazak isteyici cogaliyor :)

Tolqa1905

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
55
5
8
Başkan yatırım yapmadan da doğum günü bonusu veren siteler varmı yatirdigim siteler vermiyor hiç bugün bari bonus kazanalim yardımcı olsan

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,313
150,443
113
Zamanında isteyenler çok oldu içinde verdiklerim de bir hayli çok oldu , kimi kazandığımda verdiğim ki onlara helali hoş olsun çoğunu kime verdiğimi bile hatırlamıyorum çünkü kazanmışım sonuçta AMAAAA benden borç alıpta günü gelip üstünden birhayli geçmesine rağmen ödemeyenler sizlere sesliyorum HARAM ZIKKIM OLSUN.

karahilal36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
246
46
28
Kim onlar kardeşim?
Zamanında isteyenler çok oldu içinde verdiklerim de bir hayli çok oldu , kimi kazandığımda verdiğim ki onlara helali hoş olsun çoğunu kime verdiğimi bile hatırlamıyorum çünkü kazanmışım sonuçta AMAAAA benden borç alıpta günü gelip üstünden birhayli geçmesine rağmen ödemeyenler sizlere sesliyorum HARAM ZIKKIM OLSUN.

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
O değilde Kaya para lazım ya çok lazım napsak ki kim kazandı şu aralar :D :D :D