Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Parayı Nasıl Katlayabilirim

sgrgl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,825
1,542
113
Dostlar merhaba.
Elimde x miktarda para var fakat benim bunu 2.5 katına çıkarmam lazım. Aklımda goba atıp kral sensin bonusu almak var ama size de sormak ve tavsiyenizi almak istiyorum. Bu parayı en azından 2 katına en kolay nerede ve nasıl katlayabilirim?

Kazancı borç ödemesi için kullanacağım ve ondan sonra da aranızdan ayrılacağım. Yardımınızı bekliyorum.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,940
44,871
113
Dostlar merhaba.
Elimde x miktarda para var fakat benim bunu 2.5 katına çıkarmam lazım. Aklımda goba atıp kral sensin bonusu almak var ama size de sormak ve tavsiyenizi almak istiyorum. Bu parayı en azından 2 katına en kolay nerede ve nasıl katlayabilirim?

Kazancı borç ödemesi için kullanacağım ve ondan sonra da aranızdan ayrılacağım. Yardımınızı bekliyorum.
Aramızdan ayrılma işi pek Oluru olmayan bi iş umarım başarırsın. Çok site var cok bonus var para miktarı önemli bı konu ama sen x miktardan bahsetmişsin bence x siteye at. Hersey gönlünce olsun bol şans

bayramyay1

🎯 The Game Begins 🎯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
12,020
9,717
113
Dostlar merhaba.

Oynama kaybeceksin borcun 2x olacak

sgrgl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,825
1,542
113
Aramızdan ayrılma işi pek Oluru olmayan bi iş umarım başarırsın. Çok site var cok bonus var para miktarı önemli bı konu ama sen x miktardan bahsetmişsin bence x siteye at. Hersey gönlünce olsun bol şans
Hocam açıkçası nazara inanan bir insanım ve meblağı belirtmek istemedim. Düşüncelerine saygı duyduğum bir insansın. Site önerisi yaparsan sevinirim

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,747
13,033
113
Bence de gameofbete at .
Bonus çok güzel . Yapacağın olay belli 2 tane 1.60 oran yazıp şansını deneyeceksin .Kaybederse eminim çok üzülürsün ama kaşani bölmeden gitmeni tavsiye ederim

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Bence de gameofbete at .
Bonus çok güzel . Yapacağın olay belli 2 tane 1.60 oran yazıp şansını deneyeceksin .Kaybederse eminim çok üzülürsün ama kaşani bölmeden gitmeni tavsiye ederim
hangi bonus aga o

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,940
44,871
113
Hocam açıkçası nazara inanan bir insanım ve meblağı belirtmek istemedim. Düşüncelerine saygı duyduğum bir insansın. Site önerisi yaparsan sevinirim
Yapamıycam çünkü miktara göre yapabilirim kardeş. Sen miktarı söyleme diğer arkadaslar ın fikrini değerlendir. Saygılar 👏👏

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
bence yanlış düşünüyorsun ben sabah kalkıp iddaa oynar param bitene kadar uyumazdım son 1 yılda en fazla 5 6 yatırım yapmışımdır aklıma bile gelmiyor nerdeyse arada sırada youtubeden slot videoları izliyorum pandemi bana yaradı bu boktan kurtuldum umarım sizde bir şekilde kurtulursunuz

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,940
44,871
113
bence yanlış düşünüyorsun ben sabah kalkıp iddaa oynar param bitene kadar uyumazdım son 1 yılda en fazla 5 6 yatırım yapmışımdır aklıma bile gelmiyor nerdeyse arada sırada youtubeden slot videoları izliyorum pandemi bana yaradı bu boktan kurtuldum umarım sizde bir şekilde kurtulursunuz
Sende kurtulmamıssın kurtulsam suan burda olmazdın. Gönül ister kurtulun ama bu kumar illeti genetik bence ben denedim 2 ay hiç bulamadım ama dönüp dolaşıp geldim yine.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Dostum git tek basket maçına bas güvendiğin bi takımın maç sonu atarına 1e 1.85 - 1.90 alırsın yeter bence yetmezse kârını da git bi tane 1.30 1.40 futbola bas oldu sana 2.3 katı allah bereket versin

Eskisehirli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,350
881
113
ıddadan para almak ıstıyosan korkak oynamıycan aman oran dusuk olsun gelsın yeter demıycen bu devırde futbol bıtık bulasmayın derım gol yok hıc maşalrda doru duzgun olanlarda ıddada 1.05 oranı olanlarda para buz hokeyınde bıraz kafa yorun takıp edın kazanırsınız ama 10 20yle olmaz tek atıp gececen ıkıyıde oynayım cekıyım dersen kaybedersın bırde 1000 ustunu kazanma olayından vazgecın kımse yuklu cekınce helal gardasım deyıp madalya takmıyo burdan 1000al bsver baskasıtedende 1000 al ama al burdan 5000 alıyım dersen a.......... bu ıddanın dersın bu ıs böle

sgrgl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,825
1,542
113
Dostum git tek basket maçına bas güvendiğin bi takımın maç sonu atarına 1e 1.85 - 1.90 alırsın yeter bence yetmezse kârını da git bi tane 1.30 1.40 futbola bas oldu sana 2.3 katı allah bereket versin
Valla son dönemde baskete basıyorum da yine kaybediyorum .d

Yarın öğle civarlarında oynanacak güvendiğin maç var mı hocam

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Valla son dönemde baskete basıyorum da yine kaybediyorum .d

Yarın öğle civarlarında oynanacak güvendiğin maç var mı hocam
Fujian-sharks maçı var 14:35 ye baremler açılmamış ama iki takımda 110 ları görür bence o maçı değerlendir ikisinden birine bas

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Golden state maçı var 3te direk alt yapıştır 230ları göremezler :D

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,889
3,104
113
NBA başlıyor dost şansını dene istersen :)