Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Pawnee Rhythm / Altılı Ganyan -:)

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
10 bin verdi bende soktaayım altılıyı buldum ama 10 bin beklemiyordum en fazla 4 bin verir dedim agf ler hep 2ci 4cü atlar geldi bir son ayak 7ci at bi tek

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
ikramiyeyi biraz da baş jokeylerin olmaması kıpırdattı.
g.kocakaya, a.çelik yok. özcan zaten yokları oynadı.
yazacak tek bulamayan diğer ayakları zor doldurur zaten.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Vaaay altili he tebrikler Gazi ye de az kaldı favorileriniz kim ben geçen seneden beri Real Runner ciyim uzunu bekliyor diyorsun ve son yarısını çok gösterişli kazandı Sait Akson da geçen sene de 1800 de Sakarya Kosusu nu kazanmıştı eğer tariş içinde sprint atacağı yeri ayarlayabilirse zor geçilir bir tek Light Of Darkness rakibi olur Kısrak ta 3. Oldu ama yetiştirmesi bomba ise Hard Of Hüsne diyorum

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Yarının programı da güzel Istanbul ilk ayak Matbaacı Siempre Ganador kapışması izleyebiliriz Siempre Gamadır birinci olmakta çok zorlanıyor 2.lik adeta ismi oldu atın nerdeyse ama Matbaacı yarış gördü ve hayli uygun grup te ve kilo avantajı da onun lehine 2. Ayak çok at yazılacak gibi 3. Ayak KV 7 mücadele Trevi Fountain 5 leyecek mi gorucez en son buna benzer bir grubu geçti ve geçtiği bazı atlar yine koşuyor ama o gün Night Laterne devrilmişti ve yarışta bazı dengeler değişmişti bu sefer Doğa Kanunu onde yine çok boş kalacak başka kaçak at yok ve yine kendi jokeyi bu aaralar cok formda M. Kaya biniyor geri kalan safkanlarin hepsi bekleme koşan safkanlar 2 at yeterli bence Trevi Fountain ve Doğa Kanunu 4. Ayak son yarışı çok güzel olan ve artık her an gelebilirim diyen Zea Biddy son iki yarısını onemsemedigim kumcu safkan Big Prize ve her ne kadar 6 aylık arada verse son kazandığı yarışı ve uygun kilosuyla buraya gelen Winner Gets It All 5. Ayak ise maiden dan hala çıkmamış bir Mitralyöz var ve bu kosuda ama bence şansı baya yüksek rakipleri Winter Fell Abone Tanırkız ve Akkuşbey diyorum son ayakta ise bu sefer sanssizligini yenecek dediğim Rüzgarın Hızı tek olur diyorum zaten bu sefer üstüne Karataş biniyor daha sert gruplarda koşacak bir tay bu ileride KV ve açık yarışlarda görebiliriz bu safkani herkese bol sans

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,686
6,613
113
Bende arada oynuyorum su parayı bulsam 25 kişiye sans parası atardım ama dm den çekilişle değil.hep yamyamlar çıkıyor cekilisler 🤭😁
Abi ben şöyle vursam anında 1k dağıtırım ya o yüzden kazanamiyoruz ya şuan bı sigara parası bile yok sen düşün