Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Payfix Kiralama Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
849
563
93
Su birşey olmaz diyenler ne biliyorda konusuyo çok merak ediyorum aynı olayı farklı forumda konusu açılmıştı oradaki çocukta payfix kiralamis birine terörü finansa etme suçuyla 17 yılla yargılanıyordu en son direk ceza dosyası açıldığı için bu tür suclarda parayla kurtulamıyorsun

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
329
100
43
onda da bise cikmiyor kolay kolayina eger taraflar yakalanmazsa suclu duruma dusuyosun ama zaten konusma yok bise yok adamlarla baglantin yok para sende degil bise cikmaz yani
knka o işler oyle dedıgın gıbı olmuyor artık hesap sahıbı kım para kıme gelmıs parayı naptıgı onemlı paranın geldıgı neden geldı hesabın kımın oldugu onemli sen cok kolay sanıyon bu işleride oyle degıl bu yuzden 365 kere ıfade verdım cezada aldım

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
647
113
bu elemani kac kere uyardik, daha once de papara falan sormuslugu var. multi hesap acmakla falan da ovunen bir arkadas. basina ne gelse mustehak, tamam argo kullanmayacagiz
Banka hesaplarınızı kesinlikle kiralamayi kiralama konusunda çok kişi nin başı yandı devlet bu konuda affetmiyo dikkat edin 3 k için 5 k için ben ne yaptım demeyin

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
849
563
93
Allah kimseyi su duruma düşürmesin özellikle şu çocuğun annesinin durumuna besle büyüt essek kadar yap adam senin ismini birilerine satsn parasının da aq ulan anne bu ya anne icabında insan annesi için katil olur şu yaptığına bak

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,269
6,225
113
Su birşey olmaz diyenler ne biliyorda konusuyo çok merak ediyorum aynı olayı farklı forumda konusu açılmıştı oradaki çocukta payfix kiralamis birine terörü finansa etme suçuyla 17 yılla yargılanıyordu en son direk ceza dosyası açıldığı için bu tür suclarda parayla kurtulamıyorsun
Kanka şans mı diyim Baska bişey mi diyim mi bilmiyorum aynen öyle işte bu işte önemli olan o zaten o hesaptan sıkıntılı bir hesaba aktarım yapılırsa hapı yutarsın ha yapılmazsa hiç bir sey olmaz

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,144
3,822
113
bu elemani kac kere uyardik, daha once de papara falan sormuslugu var. multi hesap acmakla falan da ovunen bir arkadas. basina ne gelse mustehak, tamam argo kullanmayacagiz
bu foruma geldiğimde birkaç ay önce multi olayı yüzünden kavga etmiştim bu arkadaşla. Hava atıyordu multi açtım 10 hesap çektim diye. Aynı mernis aynı data bizde de var neden gözüne sokuyorsun herkesin demi. Yazık olmuş insan annesinin üstüne fix açar mı amk

mustafakerim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
416
260
63
bari cimerden yalandan sms geldi linke tıkladım felan diye bir yazı yaz içişlerine belki kanarlar

bolder

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
60
35
18
Ya bırakın iyi olmuş konu kilitlense iyi olur

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,453
1,347
113
knka o işler oyle dedıgın gıbı olmuyor artık hesap sahıbı kım para kıme gelmıs parayı naptıgı onemlı paranın geldıgı neden geldı hesabın kımın oldugu onemli sen cok kolay sanıyon bu işleride oyle degıl bu yuzden 365 kere ıfade verdım cezada aldım
sahislar yakalanmamistir da o yuzden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...