Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Peru Ligi Maçı Açığa Alınmış

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
Bütün betco. Sitelerinde bu alttaki peru ligi maçı açığa alınmış. Önce.bakiyem yansıdı 5 dk sonra sifirlandi.sordum maç açığa alınmış denildi.ilerleyrn saatlerde sonuçlandıracaktı dedi canlı destek.
Haberi olan var mı. Bütün betco. Sitelerinde gerçekten.bu maç açığa mı alınmış?
Screenshot_20201103-210402_Chrome.jpg

ogushann61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
235
38
28
Aynen Kardeşim Benim Oynadıgım Sitede de maç açıkta

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
bende i.y 1.5 ,st bahsim vardı tekli beklemede duruyor.

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,463
113
Screenshot_2020-11-03-22-25-43-632_com.android.chrome.jpgbekliyoruz yarına anca sonuclanir bu kupon ertelenmedi ama bekliyoz neden belli degil

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
daha öncede başıma geldi. ms olsa neyse dicem ilk yarı gol alıyorum canlıdan ama bekliyoruz. Betco alt yapısından kaynaklanıyor. Sırf bu yüzden betco sevmiyorum

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
hocam iadelik durum yok. Betco bunu hep yapıyor denk gelmemiştir belki size. Alt yapısında sıkıntı oluyor işlemiyorlar maçı yarını bulur o maçı işlemeleri
Nulamior diosn da hicam mac bultende . Bulunmyck bi mac ta dgl.ayrica.sacmalk.betco psmanlktr

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
hocam iadelik durum yok. Betco bunu hep yapıyor denk gelmemiştir belki size. Alt yapısında sıkıntı oluyor işlemiyorlar maçı yarını bulur o maçı işlemeleri
Nulamior diosn da hicam mac bultende . Bulunmyck bi mac ta dgl.ayrica.sacmalk.betco psmanlktr

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,463
26,463
113
Arkadaşlar sonuç alan varmı bu maçtan??

ogushann61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
235
38
28
Ben HaLa ALAMADIM Dünden Beri Beklemedeyim...