Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Phemex Ödüyor Mu ?

Okanmrg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
101
43
beyler şu phemexten anlayan bi yazabilir mi bana özelden

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
Merhaba beyler . Geç yazıyorum kusura bakmayın. Dün ki cekimim geldi . Phemex ÖDÜYOR 😂😂

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,946
44,319
113
Arkadaslar coinlist diye bi coin sitesi var oraya sifir mail ile uyelik acip hesabini satana 80 lira cesh para oduyor alicilar.90dai 120ye cikti 80e kdr dusmuz.ben 90a sattim daha sonra kardesiminkini ve burdan 2 arkadasinkini 120ye bi arkadasin hesabi hotmail ile acildigi icin onu 80e sattik.uyeligi olmayan isterse uye olsun satsin bu zamanda 80 lira fena para degil.hic bi islem test falan yok sadece uyelik acicaksiniz ve hesabi saticaksiniz.kisilel bilgilerinize ulasamazlar selfie ve kimlik resmi istiyor uye olurken ama o fotolar merkeze gidiyor kimse ulasamaz.he bu arada hesap acip satmayi dusunen olursa sifir bi gmail hesabi ile acin.

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Arkadaslar coinlist diye bi coin sitesi var oraya sifir mail ile uyelik acip hesabini satana 80 lira cesh para oduyor alicilar.90dai 120ye cikti 80e kdr dusmuz.ben 90a sattim daha sonra kardesiminkini ve burdan 2 arkadasinkini 120ye bi arkadasin hesabi hotmail ile acildigi icin onu 80e sattik.uyeligi olmayan isterse uye olsun satsin bu zamanda 80 lira fena para degil.hic bi islem test falan yok sadece uyelik acicaksiniz ve hesabi saticaksiniz.kisilel bilgilerinize ulasamazlar selfie ve kimlik resmi istiyor uye olurken ama o fotolar merkeze gidiyor kimse ulasamaz.he bu arada hesap acip satmayi dusunen olursa sifir bi gmail hesabi ile acin.

Kim alıyo hesapları nereye satıyosun

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,946
44,319
113
Kim alıyo hesapları nereye satıyosun
Tg de bi adam var o aliyor bn satmiyorum bnde satarken tanistim arkadasin falan varsa getir dedi.bnde belki faydasi olur diye size yazdim forumdan 3 kisininkini verdik hepsi sorunsuz parasini aldi hatta bi tanesi esinede acti onuda sattik

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Tg de bi adam var o aliyor bn satmiyorum bnde satarken tanistim arkadasin falan varsa getir dedi.bnde belki faydasi olur diye size yazdim forumdan 3 kisininkini verdik hepsi sorunsuz parasini aldi hatta bi tanesi esinede acti onuda sattik
ne kadara alıyo

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,946
44,319
113
Tekrar diyorum gmail ile hesap acin ve sifir mail acip onunla uye olun cunku mailide aliyor hesapla birlikte.kimlik dogrulama yapicaksiniz 2 asamali guvenligi acip kapaticaksiniz o kdr sonra hesabi saticaksiniz.site ingilizce bnde arkadasin yardimiyla yaptim valla ingilizcem zayif ama kimlik dogrulama soldaki menude wallet var odan yapiliyor

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,698
10,321
113
Bende aldım dostlar ödemesini 120 tl 3 4 gün oldu

serhat3469

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
186
53
28
Coinlist pazar doldu su an almaz kimse bu arada phemex açığı var 2 hesap aciyorsunuz birini kimlikle birini ehliyetle onayliyorsunuz ikisinide 26$ bonus veriyo birini long birini short giriyorsunuz biri kesin kar ediyo

Genco1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
22
18
Coinlist pazar doldu su an almaz kimse bu arada phemex açığı var 2 hesap aciyorsunuz birini kimlikle birini ehliyetle onayliyorsunuz ikisinide 26$ bonus veriyo birini long birini short giriyorsunuz biri kesin kar ediyo
Phemex üye olsak hemen onayliyormu kral

Murat007

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
445
118
43
Ulen bidaha bu forumdan birine yardım edersem iki olsun