Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Play yada app Store'dan 1000₺ Bonus

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,976
3,505
113
Yüzde 2 altına alım emri verip bildirim açıp alınca direk yüzde 2 piyasa üstüne satış emri vererek günlük sigara yemek parası cıkartabılırdınız.

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,144
16,713
113
KAMPANYA AKTİF ARKADAŞLAR
eski üyelerin süresi doldu

Fkayatuzu

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
66
10
8
Beyler benim bugun son gunum max 1740 gördüm 1500 sınır koydum kendime gece 03.15 ten sonra çekim yapacağım. müsait olursam son durumu aktarırım bol şans..

Ekli dosyalar

Kamil858

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
76
5
8
Beyler benim bugun son gunum max 1740 gördüm 1500 sınır koydum kendime gece 03.15 ten sonra çekim yapacağım. müsait olursam son durumu aktarırım bol şans..
Ne aldın da yukseldı 989 kaldı yukseltebılırmıyım hangı coin i almak mantıklı

alibaki78

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
54
22
8
1000 TL üstü kampanya bitince çekim olacak oda olursa

gariban

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
22
6
3
Arkadaşlar az önce bir arkadaş söyledi
Play yada app Store'dan (ortak) uygulamasini indirin. Kyc yok
1000₺ veriyor.herhangi bir kripto alın para 1000₺ üstüne çıktığında satin 1000₺ üstünü ibaniniza çekin.bu kadar basit ben şimdi yaptm bakalm ne olck ödeme gelmiş arkadaş reelden o yüzden sağlam bilgi
20 Haziran son
Merhaba yeni üye oldum 1000 tl verdi frontier satın aldım tamda bilmiyorum kripto dan anlayan biri varsa yardımcı olursanız sevinirim

orkinos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
172
69
28
Su konuyu kim actiysa sagolsun gercekten ben 1000 tlyi kafadan bi kripto almistim 15 gun girmedim hic sildim uygulamayi simdi girdim 3k olmus para direk cektim

Keremyy21

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
0
3
Arkadaşlar az önce bir arkadaş söyledi
Play yada app Store'dan (ortak) uygulamasini indirin. Kyc yok
1000₺ veriyor.herhangi bir kripto alın para 1000₺ üstüne çıktığında satin 1000₺ üstünü ibaniniza çekin.bu kadar basit ben şimdi yaptm bakalm ne olck ödeme gelmiş arkadaş reelden o yüzden sağlam bilgi
20 Haziran son
Gghh