Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Pokus ile Yatırım Yapmak

Janveljan37

BenFero
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,481
1,249
113
Türk Telekom hazır limit kullandım fakat yatırım yapamıyorum veya para transferi olmuyor sadece alışverişlerde kullanabilirsiniz diyo bilgisi olan var mı veya kullanabilen

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,808
668
113
kanka normal cekebileceğin para kendi yatırdığın para hazır limiti sadece harcayabilirsin

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,808
668
113
razer gold alıp satmayı biliyosan öyle yap

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Türk Telekom hazır limit kullandım fakat yatırım yapamıyorum veya para transferi olmuyor sadece alışverişlerde kullanabilirsiniz diyo bilgisi olan var mı veya kullanabilen
Ben bozdum birinden ama yarı yarıya bozuyor.
Burdaki arkadaşlar az dedi bak bı yöntem bulamazsan vereyim onda dene

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,488
1,338
113
Dost holiganbette envoy kredi kartı ile 100 lira yaptırabilirsin şimdi öğrendim. Sanal kart oluştur envoy kredi kartı ile ödeme yap

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,119
6,672
113
razere falan gerek yok gir betasusa atlasbete biglpus kredı kartı yatırımı var ordan yatırın oluyo pokus hesabında kartlara gel sanal kart olustur bılgılerı gır gıder hesaba