Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Polis İfadeye Çağırması Hk.

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Selam dostlar yarın polis ifadeye çağırıyor ne için dediğimde gelince öğrenirsin dediler yüksek miktarlarda çekimim yok dün gece sadece 3 4 kez payfixe attım 100 tl ne demem gerekiyor ne yapmam gerekiyor söylermisiniz…

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
Selam dostlar yarın polis ifadeye çağırıyor ne için dediğimde gelince öğrenirsin dediler yüksek miktarlarda çekimim yok dün gece sadece 3 4 kez payfixe attım 100 tl ne demem gerekiyor ne yapmam gerekiyor söylermisiniz…
Git öğren kumarla alakalı olcagini sanmıyorum

Siirbaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
39
28
En AZ 3 yıl önceki yaptığın bir fiil için çağırmışlardır o kadar kısa sürede işlem olmaz Bi kaç yıl önce havale ile işlem yaptın mı

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,587
6,631
113
belki bu mevzulardan değildir dost istediğin kadar hazırlık yap orada zaten spontane gelişir her şey

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Havale ile çekim yapmıştım bu aralar bettürkeyde 350 tl

Mlik72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
233
52
28
Reis kumarla alakalı deildir bence yoksa 100 - 200 takibe düşmez

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Dostlar eğer bununla alakalıysa ne demem lazım bi yardımcı olun bide beni aramdılar babamı aramışlar

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
İfadeye diye çağırıp cezaevine götürüyorlar dosyan falan varsa hazırlıklı git beni de ifadeye diye çağırdılar kimseye haber edemedim 17 gün yattım