Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Polis İfadeye Çağırması Hk.

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Süreç nasıl işler onuda bilmiyorum

4YapraklıYonca

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,556
3,949
113
Dediğim gibi olay 2023 senesinde olmuş Vakıfbank hesabıma gelmişti hesaba bloke konmuştu hiç uğraşmamıştım
Vakıf kapalımı şuan kapalı olsada veriler duruyodur bankaya ara de bana yanlış bir para transferi gelmiş onu iade etcem biara arkadaşa bi zamanın 10ksı gelmişti adamlar aynı gün ulaştılar yanlış attık iade edin lütfen diye

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Şahıs ne diye beni dolandırdılar demiş ve şikayetçiyim demiş ben onu anlamadım hesabı kiralamış mı yoksa kiralamamış mı? Kiraladıysa ne diye şikayetçi oluyor ben onu anlamadım bu para senin hesaba kumar yüzünden geldiyse gelen miktarı ödeyerek kurtulacaksan öde hemen 😂

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
Şerefsiz sıla! Hesabını kiralar sonra parasını alır sanki cezası yokmuş gibi. Sonra işi biter bitmez gider karakola derki benim hesapları çaldılar, dolandırdılar sonra adli mercilere haber verdi diye sorumluluk ona kalmaz (yersen)

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Dediğim gibi olay 2023 senesinde olmuş Vakıfbank hesabıma gelmişti hesaba bloke konmuştu hiç uğraşmamıştım
Öyle birşey imkansız parayı kendi hesabından sana transfer etmiş dolandırma durumu falan yok hesabını sattiysa kendi salakligi en kötü sebepsiz zenginleşme davası açabilir oda 200 TL olduğu için birşey olmaz

habisrwy

geçiyor her acı inan...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,180
3,951
113
Dostlar herkese merhaba olayı öğrendim Vakıfbank ta 2023 tarihinde 200 tl para gelmiş hesaba gönderen şahıs sıla… şikayetçi olmuş beni dolandırdılar diye (bettürkey sitesi deneme bonusu )
haydaaaaaaaaaaaa

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,507
907
113
Dostum öyle kolay degil nitelikli dolandırıcılık tan dava açılır kişi yi bulman önemli değil mahkeme de soracaklar zararı karşıla diye şahış yoksa adrese PTT adrese teslim parayı yatıracaksın dosyana koyacaksın şikayetçi mahkemeye gelmez ise zorla getirme çıkar sana verilecek ceza ise en kötü hagb alırsın yani erteleme direk bu işten kurtulmazsın sakın boşverme mahkemeye savcıya git sonra çok sıkıntı yaşarsın..

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,068
113
@Yusuftgy geçmiş olsun dost havale çok tehlikeli en iyisi bende kapatcam banka kartlarını bizde cektik

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,275
1,069
113
Tamam kumar oynadım de gerisini bilmem de olsun bitsin. En azindan idari ceza alırsın siciline işlemez..

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Dostum öyle kolay degil nitelikli dolandırıcılık tan dava açılır kişi yi bulman önemli değil mahkeme de soracaklar zararı karşıla diye şahış yoksa adrese PTT adrese teslim parayı yatıracaksın dosyana koyacaksın şikayetçi mahkemeye gelmez ise zorla getirme çıkar sana verilecek ceza ise en kötü hagb alırsın yani erteleme direk bu işten kurtulmazsın sakın boşverme mahkemeye savcıya git sonra çok sıkıntı yaşarsın..
Dostum ben kimseye dolandırmadım tanımıyorum atan kişiyide para geldiyse de harcadıysam iyi yapmışım şikayet açan kişinin arkasında birileri olmasa şikayeti açamaz kendisi hesabını kiraladıysa napabilirim( sadece ifade alında 2 hafta oldu sonuç yok daha e devlette uyap vs dava dosyalrındada bişey yok.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,275
1,069
113
Dostum ben kimseye dolandırmadım tanımıyorum atan kişiyide para geldiyse de harcadıysam iyi yapmışım şikayet açan kişinin arkasında birileri olmasa şikayeti açamaz kendisi hesabını kiraladıysa napabilirim( sadece ifade alında 2 hafta oldu sonuç yok daha e devlette uyap vs dava dosyalrındada bişey yok.
Tamam da ben kumar oynadım de.. kadın da hesap kiralamadığını ispat etsin. Edemezse kumar oynatmaya imkan saģlamaktan hapis yesin

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,275
1,069
113
İdari ceza nekadar miktar önemli hoca bu konu önemli!
50k falan heralde bilmiyorum yani buradan kadın hesabımı çalmış demiş dolandırılık hapis cezasıdır.
Kumar oynamak basit bir şeydir
Kumar oynatmaya imkan saģlamak da buyuk bir cezadır.
Kadın salak heralde biraz

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
50k falan heralde bilmiyorum yani buradan kadın hesabımı çalmış demiş dolandırılık hapis cezasıdır.
Kumar oynamak basit bir şeydir
Kumar oynatmaya imkan saģlamak da buyuk bir cezadır.
Kadın salak heralde biraz
50k çok babuş ispatlanır zaten dolandırmadığım açığa çıkar