Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Polis İfadeye Çağırması Hk.

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,275
1,069
113
Sahsen ben boyle bir sey yasasam direk kumar oynadim pismanim der pasa pasa cezamı oder sicilime isletmezdim.
Kumarın reklamını yapmak ya da imkan saģlamak ciddi suçtur.
Kumar oynamak adi bir suçtur

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Durduk yere biri yüzünden niye 50k ceza yiyim ki belki başka bişeydir

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,275
1,069
113
Kumar oynayanlara baska bir tavsiyem her gun papara, banka kartı ile falan alisveris yapsinlar ve boylelikle baska bir yerde olmadigini delillendirsinler. Cunku heryerde bilgilerimiz var.
Kimlik vs. Nerede oldugunuzu ispat ederseniz ve kesinlikle edevletten kimlik bilgileri ile sirket acmaya kısıt koysunlar. Her ihtimali düşünmek gerekir

burkon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
869
294
63
Bir polis telefonla karakola cagirriirmi.bilemedim kardeşim anlamsız öyle olsa gelir evden işten ne bilim biyerden alır şahısı benim bildiğim bu ama sanki işte bir şaka bir oyun gibi 🤔

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,068
113
Kumar oynayanlara baska bir tavsiyem her gun papara, banka kartı ile falan alisveris yapsinlar ve boylelikle baska bir yerde olmadigini delillendirsinler. Cunku heryerde bilgilerimiz var.
Kimlik vs. Nerede oldugunuzu ispat ederseniz ve kesinlikle edevletten kimlik bilgileri ile sirket acmaya kısıt koysunlar. Her ihtimali düşünmek gerekir
Benimde bir tavsiye sitelere arkalı önlü kimlik atmayın sonra oyke şirket açarlar

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
İfade vereli 2 hafta oldu ne e devlette var ne de uyap ta bilemedim

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,563
4,603
113
3 gun once askeriye nin insaatina basliyacaktim nizamiyeye girdim kayıt için kimligi verdim asker demezmi abi pkk terörist ten araniyorsun ama Tc leriniz uyusmuyor dedi o an aklima ilk siteler geldi 😂🤣

Ortaköy

Ayrıcalıklı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,506
907
113
Dostum ben kimseye dolandırmadım tanımıyorum atan kişiyide para geldiyse de harcadıysam iyi yapmışım şikayet açan kişinin arkasında birileri olmasa şikayeti açamaz kendisi hesabını kiraladıysa napabilirim( sadece ifade alında 2 hafta oldu sonuç yok daha e devlette uyap vs dava dosyalrındada bişey yok.
Şimdi görünmez dava falan en az 6 ay sonra çıkar karşına mahkemeye çıkacaksın kesin çıktığında kimseyi dolandırmadım eğer ortada bir zarar var ise karşılamak istiyorum de kapansın..

Yusuftgy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,301
438
83
Şimdi görünmez dava falan en az 6 ay sonra çıkar karşına mahkemeye çıkacaksın kesin çıktığında kimseyi dolandırmadım eğer ortada bir zarar var ise karşılamak istiyorum de kapansın..
2 aya askerdeyim :)

osmanwashere

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,359
2,518
113
yav hocam 200tl için kafaya takılıcak mevzu değil belli ki sen paranın nerden geldiğini bilmiyosun iade sağlarsın mahkemelik bi mevzu yok ortada